Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Piyasa

NeroWarden

Öne çıkan mesajlar

SeLamLar...
Diez serverinda oynuyom.Merak ettiğim bişey war.Bir itemden yüzlerce olasına rağmen bu item neden pahalı olur.Yada şoyle soyliyim insanlar parayı nasıl kazanıyo?
Hemen hemen 1.5 hafta oldu abyss dungeona başlayalı.Ama daha 1m para kasabildim.İnsanlar itemleri 300m 100m 70m gibi inanılmaz fiyatlara satılıyo.Alan varmıdır merak ediyorum.
Birde abyss gem gibi her yerde bulunan zırt pırt düşen bir item neden 230k? Neredeyse pazardaki her tezgahta aby war.
Yada para kasmanın başka bir yolu wrda benmi bilmyom?[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

ilerleyen lvllarda kestigin yaratıklardan çıkan itemlar daha iyi olur onlar para eder. fiyatların pahalı olmasının neden 1-2 hafta önce çözülen dupe sorunundan kaynaklanıyor. yavaş yavaş düşmeye başladı ama fiyatlar. upg.de kendine güveniyorsan oturdugun yerden para kazanabilirsin. moradonda bazı itemları ucuza alıp biraz arttırarak satabilirsin. abyss iidir ama lvlın düşükse. 1 abyss 250k 4 tanesi zaten 1m ediyor bide çıkan paralar fln var idare eder yani lvlın düşükse.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

Abi olmuyo boyle ya.Bi thunder blast scroll alacam 2 haftadır dönüp duruyom anca 4m oldu para.Yokh yolunu buldum.Aby leri 180k dan satacam hemen gideceğini düşünüyorum.3 tane war hazırda.6m bulmak ne zormuş yaa.Ultima Online da olsa hemen kasılırdı.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...