Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo II LOD v1.10 Multiplayer

arcane

Öne çıkan mesajlar

ya varya level düşme olsa 2 kere düşmüştüm....oyundan nefret ettim...hele o fallen şamanlarına uyuzdum dahada uyuz oldum...nedir bu hell ya harbidende hell..[signature][hline]Gazete Kapağı:BUSH'UN KÖPEĞİ ÖLDÜ!
Tayyip Erdoğan gazeteyi okuyunca:YİHHUUUU!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
oynamak isteyen varmı çok sıkıldım hadi gelin bi diablo atalım..barbar kasıyodum en son act 2 yi bitirim az sonra büyük ihtimal act 3 nightmare oynarız ben kurarsam tabi...ama hellde oynayabiliim isteğe bağlı hade çok sıkıldım birileri gelsin!!![signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.ayrıca ne ööle gökhan özen falan(öghhh)..........
Sosyal ağlarda paylaş

yahu dun su oyunun muzıgını buldum.Oynamak ıstedım gel gorkı ne oyun kalmıs ne saveler.Baştan başlasammı acep oynayan varmı ?
bu arada 1.10dan sonra yenı patch geldımı ya?[kaldıkı onuda oynamadım ben eheh]
neler degisti?piercing bugı kalkmış fln dıolardı[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya

--------
BonePART, 27 Kasım 2004 04:47 tarihinde demiş ki:
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum

horacegoesskiing, 11 Ocak 2005 21:33 tarihinde demiş ki:
dünyada insanların ölmesi için değil de ölmemesi için para harcansaydı ne güzel olurdu..

[Bu mesaj Suark tarafından 12 Ocak 2005 19:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hell de hiç bişi yapamıyorum yaa...paladinle...nightmare de uçuyodum ama hell de bi zombie bile kasar oldu off....quest yapıyorum ama ölmekten level atlayamıyorum!!![signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

players 8 komutu calısmıyor sanırım.Bu arada synergy olayını gordum ama zannetmıyorum kı sorc ıcın cok fark etsın.[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

hmm saolasın./ bunu koycam yanı?[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bu 1.10da baya bişiler degişmiş.Acaba cold mastery ye mi versem yoksa ilk buz buyusunemi(sinerjı icabı)[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...