Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mızraktaki zehirli atak..

OogieBoogie

Öne çıkan mesajlar

Elindeki mızrağın poison hasarı verebilme olayı var. ama cok ii biºey deil. bazen sadece poison tutuyo 20-30 dmg gibi bihasar veriyon. warrior için daha cok +8 silahları parlatmak için kullanılır poison damage.

bazı zırhlarda da sword/axe/dagger/club/spear gibi silahlara karºı ekstra defans olur. örnek olarak sen dagger defanslı bi zırh giyiyosan karºındaki dagger kullanan düºman sana normalden daha az hasar verir
Sosyal ağlarda paylaş

eklenılen damageler işe yaramıo hatta zararı da var işe yaradığı tek yer +8 olunca sılahın alevlenmesını:D veya ısıl ısıl yanmasını sağlıo baska da bı halta yaramıo bosuna basmayın derım +8 yapmıcaksanız clean olanlar daha makbuldur[signature][hline]=======>:::NvM:::<=======

[Bu mesaj Tribula_IV_ tarafından 28 Haziran 2005 13:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bişi sorucam. bu yan ekleme olayı mage ler için olan staff lardada geçerlimi??? flame eklememek mi gerekiyor yani?[signature][hline]Nick: Aietes
Clan: Beramus(leader)
Level: 45+
Race: Karus-Paper Mage
Server: b1+b2+b3+b4+b5+b6+b7+b8+b9.........

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sonunda işe yarar birşey yaptımya artık exp kaybetsemde gam yemem :)
Sosyal ağlarda paylaş

staff daha farklı bir hadise. flamesen flame ekliceksin , lightsan ligth ekliceksin. damage ı büyük oranda etkiliyor stafflarda/magelerde.

bu arada malak gözün yadın şu topiclerin yüzünden ülser oldum. rpci flnsın sen galiba?

neyse silahtaki elemental damage sinler için bir önemlidir. hala tartışmaları olur daha çok miss yaptırıyor diye ama öbür türlüde miss yaptıgınız için bari elemental damageı vurmuş oluyorsunuz. dual kullandıgınız için rakibe verdiginiz elemental damage ı 30 civarındadır ki bu her attackta +30 damage olunca uzun vadede etkiliyor. yalnız enteresan bir hadise var hala da çözemedim elemental varken r attacklarınıda missliyorum. mesela r attackla 500 koymam gereken yerde 15 fln koyuyorum (sadece 1 daggerda poison var). halada merak ederim miss şansını arttırıp arttırmadıgını kimsede bilmez ztn. warriorlarınkini bilemicem genel bilgi olsun diye araya sıkıştırdım.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

extra dmg ile normal dmg üst üste denk geldiğinde iyi dmgler çıkabiliyor.Mesela silahın 100 dmg veriyor,elemental dmginde 30
denk gelirse adama 130 vurabiliyorsun hatta skilli vuruşuna da denk gelirse 130*skill vurabiliyorsun.Ama bende tavsiye etmiyorum.Arada abuk subuk ufak extra dmgler cıkabiliyor.Yani zaten silahın +7/70 dmg extrası varsa bile pvp de o 70 dmg vermiyor defans ve resiste takılarak 30 dmg fln veriyor...Hakkaten aklıma gelmişken sorayım skilli vuruşa extra dmg denk geldiğinde nasıl vuruyor?
Mesela 100 dmg silahın normal dmg'i 30 dmg de elemental(extra) dmg'i.
Spike vurdun 130*6=780 mi olur ?
yoksa 100 * 6 = 600 + 30 = 630 mu olur ??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...