Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ARcher Silahı

RamsesII

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar şu anda elimde hunter's bow +5 var(rare).Attack 40 glacier 40 falan diyo.Gittim upgradable heavy crossbow +1 aldım.Sizce hangisini kullanmam lazım?Ayrıca crossbow u nasıl upgrade edicem ne yapmam lazım detaylıca anlatabilir misiniz?[signature][hline]Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır.
Aramıza sizde katılın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Synthetic, 28 Haziran 2005 13:02 tarihinde demiş ki:
LvL kaçsn bide paran varmı?Sna +8 Scorpion Bowu tavsiye edeym İrondan biraz daha hızlı

Zuahah Adam Daha Upgrade yapmayı bilmiyo sen +8 scorpion diyon
1.+8 lerin yarısı silindi scorpion bowu kullanan keriz kaldımı? atack poweri cok az hemde +8 iron bow yada ironx yapar onu satar yapacak kişi.
2.Bowlarda Hız farkı yok hepsi aynı oyle birşey olsa herkez Scorpion Alırdı.[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...