Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Resimdeki köpeğin Cinsi

Masticore

Öne çıkan mesajlar

bunun cinsi köpektir
türü evcil köpek
senin sorduğun ırkıdır
bu hep yanlış kullanılan bir kelime.cinsi değil ırkı diye sorulmalıydı.
bu tarz yazılar yazıyorum sürekli yakında adım gereksiz işler müdürüne filan çıkar heralde.çıksın umrumda da değil.ben doğrusunu paticiklere anlatıyorum.mutluyum huzurluyum.
bu arada ırkını bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu köpek minyatür (toy) grubu köpeklere giriyor. Şu an resimlere bakıyorum ama henüz bulmuş değilim. Resimlerdekiler daha tüğlüler..Başka resmi var mıydı? :)[signature][hline]Manti, 20 Haziran 2005 02:03 tarihinde demiş ki:
bugün de hava ne güneşliydi ne güneşliydi..bi ara kafamda aşağı bi bardak su dökeyim dedim neyse ki yağmur imdadıma yetişti
Sosyal ağlarda paylaş

BOSTON TERİER e de benziyor..

Kökeni: Boston Terier, Buldog köpeği ile Beyaz İngiliz Terier köpeğinin Amerika'da Maseçuset kentinde 19. yüzyılın sonlarına doğru aşılanması sonucu meydana gelmiştir..[signature][hline]Manti, 20 Haziran 2005 02:03 tarihinde demiş ki:
bugün de hava ne güneşliydi ne güneşliydi..bi ara kafamda aşağı bi bardak su dökeyim dedim neyse ki yağmur imdadıma yetişti
Sosyal ağlarda paylaş

FRANSIZ BULLDOG ile BOSTON TERİER kırması mı desek? Bence ikisinin resimlerine bak..öyle karar ver. İkisinin de yüzüne ve vücut yapılarına uygun..[signature][hline]Manti, 20 Haziran 2005 02:03 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Baktım BOSTON TERİER yavrularına. Terier olamaz... FRANSIZ BULLDOG olabilir ama..Resmine bakabilirsin..Pug olup olmadığına karar vermek için onun yavrularına bakmak lazım..[signature][hline]Manti, 20 Haziran 2005 02:03 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj kabataslak tarafından 24 Haziran 2005 21:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Cinsi neyse neyde bunun gözleri neden böyle ?[signature][hline]zagG!!
Yaw ev hanımı nedir ? Evine bakan hanım bir insandır, ama sen kardeşim kireçlenen makinayı niye söküp bize getiriyorsun, yav kaç sefer dedik hanfendi pskipotlaşmayın biz gelir alırız makineyi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...