Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yazlikta İnternet

Ringwraith55

Öne çıkan mesajlar

Belli bir timer veremiyorsun :) başvuruyorsun açılıyor[signature][hline]zagG!!
Yav kardeşim ev hanımı nedir ?
Evine bakan hanım bir insandır, ama sen kardeşim kireçlenen makinayı niye söküp bize getiriyorsun, yav kaç sefer dedik hanfendi psikopatlaşmayın biz gelir alırız makineyi...
Sosyal ağlarda paylaş

Eskidendi o..[signature][hline]zagG!!
Yav kardeşim ev hanımı nedir ?
Evine bakan hanım bir insandır, ama sen kardeşim kireçlenen makinayı niye söküp bize getiriyorsun, yav kaç sefer dedik hanfendi psikopatlaşmayın biz gelir alırız makineyi...

[Bu mesaj Zagg tarafından 27 Haziran 2005 13:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi ayzınıza yazık. Ben 10 gün sonra gidince çeşmeye ne tv ne pc ne internet kalcak. Sadece deniz, kızlar, güneş, kumsal, bar, disco, club her türlü çılgınlık mangal partileri, sahilde romantik geceler...

Ya yapılacak o kadar çok şey varken kim takar neti?[signature][hline]www.MerlininKazani.com
Ayrıca Kadıköy Anadolu gençliğindeniz !!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
bende yazlıktayım. superonline'ın dialup şeyini kullanıyorum. telekoma göre hiç sorunsuz çalışıyor. adsl bağlatmayı düşündüm gibi ama tabi bilemiyorum. telekomdan adsl pöhöhö :)
paran varsa uydu alabilirsin. bazen yazlıkta bilgisayar lazım olabilir. yazlık alanlardaki kazık internet kafelere göre çok çok daha iyi oluyor. işleri olup günde 1-2 saat bakacaklar için bence lazım.[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...