Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim 500 milyar ister !

kermit

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaşlar biraz saçma olacak ama yarım saat kadar önce adamın biri yarışıyodu annemler izliyodu bende merak edip soruya bi baktım soru 250 milyarlıkmış.
soru bi tane amerika devlet başkanı bi icat hakkındabişey diyo iyi bi icat ama kim kullanacak bunu diye cevabını bilen varmı dışarı çıktıydımda !
merak ettim :)[hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
erkek adam dediğin ağır olur !
kermit_frog, 11 June 2003 18:05 tarihinde demiş ki:
ben 52 kiloyum ağırmıyım ?
Sosyal ağlarda paylaş

Telefon dedi adam Yanlış cıktı herhalde gramafon du. bende kacırdım orayi.[hline]Bowie Is Was Here.Bowie Copyright ®

Konu ile ilgili link.
-coLdwind-, 20 June 2003 00:50 tarihinde demiş ki:
hmm 400 galon sperm bir boşalmada.. helal olsun :p

Duke_Guybrush, 20 June 2003 00:56 tarihinde demişki:
neyse ki türkiyenin okyanusa kıyısı yok. walla ben bayaa su yutarım çünkü ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

Adam telefon dedi ya.Alal senın dedıgın gibide olabilir ama.[hline]Bowie Is Was Here.Bowie Copyright ®

Konu ile ilgili link.

Sosyal ağlarda paylaş

Gramofon dedi, telefon cikti.
Soru:
ABD Baskani Rutherford 1877 yilinda ne icin 'sasirtici bir bulus, ama kim niye kullanacak' demistir?
Gramofon
Telefon
Televizyon
Duduklu Tencere

uzuldum ama adam birden epsinin tarihlerini siraladi agzim acik kaldi[hline]And the moon sometimes looks like a C
But you cannot eat that
C IS FOR COOKIE AND THATS GOOD ENOUGH FOR ME!
YEAH!
C IS FOR COOKIE AND THATS GOOD ENOUGH FOR ME!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bide başta telefon diycekti sonra yanılttı onu neden gramafondan vazgeçtin peki falan diyince adamda değiştirdi fikrini.[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

salakmış ya ama üzüldüm bak kaybetmiş tüh . adam yeni evlenecekmiş bide..
işte insan ,milleti doymuyolar ki al 125 milyarını babalar gibi yaşa aptal adam ya aslında hiç de üzülmedm :)[hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
erkek adam dediğin ağır olur !
kermit_frog, 11 June 2003 18:05 tarihinde demiş ki:
ben 52 kiloyum ağırmıyım ?
Sosyal ağlarda paylaş

O adamın bu yarısmaya ikinci katılışı daha once 64 milyarmı ne kazanmıştı.Gözü doymuyo açın napsın aklıma sey geldi kravat sorusu Muhahah nasi bozulmustu adam.[hline]Bowie Is Was Here.Bowie Copyright ®

Konu ile ilgili link.

Sosyal ağlarda paylaş

Ne biçim mantıkdır sizinki yahu. Adam 4 yıldır çalışmış hakediyor o parayı. NE alakası var GÖZÜ doymamakla ?!?

Çok yazık oldu. En başta şey demişti, eğer soruyu gördüğümde aklıma birşeyler geliyorsa cevaplarım, işte bu dediği sözde dursaydı alırdı 125 milyarı. Çünkü en başta hiç bir şey bulamadı adam.

Ayrıca sunucu adam çok şaşırtı. O kadar uzatılınca bende kesin 500 milyarı almıştır dedim.[hline]Sam, 20 June 2003 16:09 tarihinde demiş ki:
sailor sam: ben de minigun savaşçısıııı!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
telefon oldugunu biliyodum ben adamda hafıza süper herseyi şak diye sölüyoda yanlıs yorumladı cok somut düşünüyo hiç cakalık yapamadı
telefon ilk bakısta saçma bi icat gibi göründü ozmlar rutherforda cunku cok kapsamlı bişi olması gerekiyodu ve o an lagılayamadı daha icatin sonucunu direk görmeye bakıyolardı
bu yuzdende suanki cok onemli bulus sayılan pek cok seye onem vermediler zamanında

gramafon cok şaşalı deildi neticede direk sonucu belli idi müzik calıyodu ve onun ne işe yarıcanı hemen düşünebilirler
ayrıca telefon icat olduktan 1 sene sonra sözüğ söledi ruther zaten o zamanalrda aa telefonu buldum diip 2 gün sonra yayılmıyo heryere baya zama ngeçmesi lzm ve başkanda cok duyulan ve halkın konustugu bişi olması gerekki cıkıp yorum yapsın[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
dikla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...