Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kedim öldü :=(

Amadeus

Öne çıkan mesajlar

Yaklaşık 6 yaşında Ankara kedisi bir gözü olmayan ve iki kulağıda duymayan Kedim "Adam"'ım dün bahçedeyken köpeklerin sesini duyamadığı için köpekler tarafından öldürülüp parçalandı :-( Ankara - Bahçelievler semtinde köpek besliyen arkadaşlarımız var ise (bahçede yaşayan) köpeklerini bir süreliğine evde barındırsınlar.Belediye ekiplerine haber verildi sokak köpekleri toplatılıyor bilginize...
Sosyal ağlarda paylaş

off harbiden çok kötü bi olay 5 yaşında bir kedim var 5 yıldır bakıorum hrhalde öldürülse öldüren hayvanı lime lime ederim o kadar seviorum kedimi :/ belediye adam gibi hayvan barınakları yapıp kedisini köpeğini hayvan barınaklarına koymuor sonuç hayvanseverlerin başına patlıor...[signature][hline]İş Hayatı
İstediğimiz hayat çalışıp adam olmak
freddy12, 17 July 2003 00:22 tarihinde demiş ki:
şımdı şuan oyundayım ve akşlım katışrı acayıp bı yerdeyım şiımdı napmam gerekıyor bırıtanya nerde ben nerdeyım bılşmıyorum

Sosyal ağlarda paylaş

başın sağolsun. geçen sene ben de kaybettim kedimi. acısını iyi bilirim hala taze bende çünkü. üstelik hastalıktan vs. gibi beklenen bir durum olmayınca iyice şoka giriyor insan. gerçi bu şekilde yani hastalıkla vs. uğraşmadan hayvan için daha iyi belki ama off nebiliim bu konu açılınca kafam karışıyo herneyse.. en azından evde başka kedin de varmış tek olunca iyice zor oluyor.[signature][hline]Eski OguzAmca'yim ben ! Zamaninda gaza gelip almistik OguzAmca'yi ama 5 sene sonra dönüp bakıyorum ki olmamis. Oh be kendimi buldum thanx pati :P

Paintball maniaX!
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde güzel iran kedim öldü yaaa :([signature][hline]Khezad, 08 Haziran 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarla pirinç pilavı yapılıyomuş. İnternetle daha doğrusu ama bende 56k var o yüzden yapamıyom adsl ile yapılıyomuş. Ama 56k ile yapmak için bi program çıkmış. O programın adı nedir? Lütfen söyleyin...
Sosyal ağlarda paylaş

Başın sağolsun benimde grafik hocamın 15 senedir beslediği 2 kedisi 9 ay arayla öldü.2.si öldüğü zaman ertesi gün okulda gördüğümde aşırı derecede yıkılmış bir insan karşımda duruyordu.Tahmin ederm seninde durumun ondan farksız değildir.Benimde 1.5 aylık beslediğim yavru kedim var.Onun bu hayatta olmadığını düşünmek bile beni yıkıyo.Tekrar başın sağolsun...:(
Sosyal ağlarda paylaş

köpekleri çok severim ama saldırganlarından nefret ederim ya.Mesela bi Chow-chowla bi kurt arasında çoook fark var.
Berbat bi olay gerçekten üzüldüm.Kedim olmadı hiç gerçi ama kötü olmalı.Köpeğimin 2 gözü de kör ve sağırlaştı.Çok az bişey görebiliyo.Koklayarak hareket ediyo.İşkence çekişini görmek de çok kötü bişey.Duvara çarptığı bile oluyo bazen. *sırıtır*[signature][hline]MxO:Galadriel,KahnX (betada)
Guildwars:Galadriel D'Arneth (betada&oyunda)
Shadowbane:Mehmetcik (betada&oyunda)
Dark&Light: KhanX D'Arneth (betada)
SWG:Khanx Exflame (oyunda) (Jedi)
Anarchy online,uo,LineageII,Knight online,KOC,DarkThrone

MMO Rekoru kırmış bir türk...
Sosyal ağlarda paylaş

benişm başımdanda böle bi olay geçit gibi..karşıda CRR nin önünde saat 4 gibi..bizim gösterizmiz vardı CRR de..kedi karşıya geçerken jip in teki gelip direk koydu tanponu..tam önümde oldu..kedinin beynigözmü önünde dışarı fırladı...elide yemek vardı ekmek arası bişiyler direk kustum...çok kötü yaaa[signature][hline]sensei.....shirio dojo....ben bir küçük samurayım...

MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...