Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

thorne magic

Milamber

Öne çıkan mesajlar

uzun süren zombi mass dan sonra sonunda 54 lvl oldum sıra skilli açmaya geldi 5m 30 artane cristal saphire opal ... parası bir dert o itemleri bulmak yada almak bir dert bu magic kağıdı pazarda satılırmı satılırsa şekli neye benzer ? kırmızı bir kağır görüm 20m mage kağıdı ama ne olduğunu okuyamadım çünki japonca cevap verdiğiniz için şimdiden teşekkürler[signature][hline]Ceyhun ALYEŞİL
Sosyal ağlarda paylaş

patchi yapan adam scrolldan para kırmak istemiş nus yerine cus satıp parayı kırıyormuş aynı şekilde fire yerine thunder blast gibi kazıklama yöntemleride mevcut...yaw bide bu 57 skillinin scrollu benzimu buna hay ne biçim iştir ya 57 olmadna onu elime almıyım şimdi ...[signature][hline]Ceyhun ALYEŞİL

[Bu mesaj hangman tarafından 27 Haziran 2005 00:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gir sor oyuna bende oyundyım merchant açtım para dileniyom korea sword +6 (tek el 87+80 poison+10 str)capon kılıcı bilioduk kore kılıcıymış :P 60m yerine 50 ye satıyom yaw o kadar istiom o büyüyü dts yi kesme süremi çok azaltacak czde daha acıtıcı olacam :)[signature][hline]Ceyhun ALYEŞİL
Sosyal ağlarda paylaş

kendisi nerde! öle başkalarını yollamasın bana :P gelsin teşekkürümüzü edelim ohh bea 20m o şimdi cup die oturdu bi hesap yapalım
5m büyücüye bahşiş
200*30=6m kristal
. oyy oyy 20m ye almak daha karlı :) çok sağolun şu kılıcı satarsam yarın akşam alırım[signature][hline]Ceyhun ALYEŞİL
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız thorn of magic'i pazardan almak daha pahalıya gelir. Adam 3 liraya yaptırıp 1 liraya satmaz..

O dediğin daha hesaplı olan scroll impact olmasın?[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 24xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

kırmızı abi adam satar mage i varsa bırakıyorsa koca pazarda zaten 1 tane var itemler burda bol sizdeki gibi yapmak zor deil eğer itemleri kendi bulduysa sadece 5m ye mal olmuştur ona biras yüzde ekleyip satıyordur ahh şu kılıcı bu gece satsamda alsam ya :( 26 kristal var işin gücün yok 2 gün item ara yoksa[signature][hline]Ceyhun ALYEŞİL
Sosyal ağlarda paylaş

hangman kardeş 54 kağıdı kırmızı yamuk yumuk bişey 57 scrolu is onun mavisi ..

54 scrolu daha pahalı olur fatihkaracanın dediği gibi ama japkodaki fiyatları bilmiyorum.
Neyse sonuçta japkoda her allahın yaratığından opal saphire crstal çıkıyo sen şimdiye biriktirsen iiydi!!!!!!bence paran yoksa biriktir..Aslında senin gibi magein para biriktirmesi sorun olmaz :)japkoda para kasmak çok kolay:)[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan:DRT2
Np:8xxx..........................Np:13xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

kılıcımı sattım gititm 20m ye aldım ohhh 45 lvl ass. aldım yanıma arkadaş dts yi 4 atış yerde kesmedi gittik goleme daldık onu da kestik trolle denemedik tırstım :) gittik cz ye hiç human yoktu boss fln kestik harunga bosuunu low lvl cz bura 30-59 arası ama 65 adamın delevel olup girdiğini biliom nese biz iki kişi itachi ve ben (45 ass) ayrı bir parti 2-3 kişi de ayrı takılıyordu sessizlik human bir ass. ın diğer oyuncuları kesmesiyle bozuldu kesilenler oyundna çıktı spike ı oldğunu 55+ olduğunu sölediler adamı gördüğümde chitinli elinde mirage +8 bi herif olarak gördüm çok sağlamdı ama 60 deildi 55+ nese partiye bi age daha geldi bu ilk önce tak onu kesti sonra geldi bana koydu 1345 çaktı ama 2045 hp var :) 1500 buff scroll kullanıom gittim buna thorne bastım sanırım 1000 üzeri vurmuş olabilirim yada 800 heyecanla bakamadım nese o bana vuruyo ass arkadaş ona vuruyo fln herif beni haşat edemiyo ben buna yağdırıyom thorne pillar blast fln sonunda en son o bi çaktı life indi 23 e ama thorne basmıştım emdim life yada potla geldi bilmiom :d buna pillarıda geçirdim güm yerde tüm cz alkışladı :) adam sonra townda kesmeye çalıştı ass çıkınca gene beceremedi kaçıp gitti bend egurur içersinde oyundan çıktım buraya koştum[signature][hline]Ceyhun ALYEŞİL
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...