Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

underground 2

netmar

Öne çıkan mesajlar

yarış kalmıstır bana da oyle oldu. %92 de falan bırakmıstım artık hersey acıldı falan daha fazla oynamanın anlamı yok dedim.

kalan yarıslar haritada gorunmuyo ama arada bir eleman konusuyo ya telsiz midir telefonmudur biraz ingilizcen varsa adamın dinlediklerinden yarısın nerde yapıldıgını ogrenirsin. gezerek bulacan yani[signature][hline]Mike Portnoy | Vic Firth | Mapex
Sosyal ağlarda paylaş

"Oyun bitmedi" dedigin sey completion status ise o birsey degistirmez, Stage 5 bittiginde %70 olmasiyla %100 olmasinin bir farki yok, unique falan acmiyor yani. Illa bitiricem diyosan da garaj menusunde World Map var, oradan Not Completed eventleri bitirebilirsin, ama dandik Toyotalarla yarisiyorsun, 20-30 saniye fark atiyorsun falan, anlamsiz. Patch ile duzeldi mi bilmiyorum.

ps: Soru sorarken "aloo" gibi abuk subuk ve kismen yuzsuzce seyler yazmiyoruz biz Paticik kullanicilari olarak, kimse 24 saat senin soracagin soruyu gozlemek zorunda degil. Sakin ol biraz.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
Iki kisinin cektigi, tombala degildir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
codename_curse, 27 Haziran 2005 18:07 tarihinde demiş ki:
sokaka ta gördüğün yarışçılarla yarış yapmak bunu etkiliyormu ??

hayır bu yüzdeye etki etmiyo.
Baggio'nun dediğini de yapabilirsin ama onları bitirdiğinde de yine %100 e ulaşamassın. Şahsen ben tümünü bitirdim. Sadece gizli yarışlar kalmıştı yani haritada görünmeyen. Ama bitirsen de bi yenilik bekleme yani oyunun sonunda çünkü %50 lerdeyken sanırım herşey açılmıştı.[signature][hline]Mike Portnoy | Vic Firth | Mapex
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...