Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bug...

NeroWarden

Öne çıkan mesajlar

SeLamLar...
Bugün abyss dungeonda dolaşırken yanıma bir eleman geldi.Tarde istemi yolladı bende bu neden diye sordum.Abi kabul et bug buldum dedi.Bug neymiş dedim.Trade ekranına opal koyuyom koyulmuyo ama çantama 2 katı oalrak geri düşüyor dedi.Merak ettim aslı warmıdır diye kabul ettim.Adam bi süre sonra kapattı pencereyi.Saol dedi bunlar senin dedi ve 25 opal 25 crude sapphire 25 gavolt wing verdi.Bende 1000 tane oldu bunlardan dedi ve gitti.İngilizcem olmadığı için yetkililerle bağlantı kuramadım.Gerçi bu dupe bug ının bilinip bilinmediğini bile bilmiyorum.Ben yinede bir soyleyeyi dedim.

Server Diez...[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

allahımmmm yine mi dupe?? fıttıracam.... tradeden dupe bilmemneden dupe.. yeter beah!!!
bu kodaki elemanlar ya işi bilmiyor yada bütün oyuncular süper zeka falan...:)
ayıptır sorması adamın nicki neydi?? hatırlıyosan şikayet edebiliriz...
bide aklında bulunsun o verdiklerini delete et... eğer gerçekten dupe ise yazık olabilir charına...[signature][hline]Server: Diez
Nation: Karus
Char: Rogue
Lvl: 59(60 oluyorumm.. oluyorummm..)
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Sosyal ağlarda paylaş

tamamaen doğru siz yenimi gördünüz bu bugu _?¿
bazen makina kafayı yiyince dupe misali sayılabilen itemler 2 katına çıkıyor(yani ok,opal,crstal,zart,zurt)böle bişey denk geldiğinde yapsanız bişey olmaz nasıl olsa gm oku dupelesen bişey demez herhalde ztn normal düpe yapıncada ilkönce banlayıp sonra açmasıda ceza deil bence....(banada 1 kez oldu buff scrolu yapayım dedim olmadı:):D[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:8xxx..........................Np:13xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...