Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Power Up Store ( Premium Alamıyorum )

Densiz

Öne çıkan mesajlar

Konu başlığı gayet açık. Oyundan Power Up Store ye giriyorum. Buy diyorum herşey normal, bilgileri girdikten sonra satın al butonuna tıkladığımda sayfa goruntulenemiyor hatası veriyor. Aynı şeyi sitesindende denedim fakat değişen bir şey olmadı. Benim yaptığım yanlış bir şey olabilirmi?, yok gibi geliyor bana. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi arkadaşım almıştı önceden. Bankadan telefon gelmiş aynı şeyi 5 kere almışsınız bir yanlışlık var diye.
5 kere para çekilmiş ana ortada premium kart bile yoktu.
korku sardı beni hepsine bastım 5-10 kere :P

1,2 saat kadar bekleyip mail atacam. Bakalım ne olacak. Bir gelişme olursa buraya yazarım.

Yinede bilgisi olan varsa bu konuda yanıtlarsa seviniirm.

[Bu mesaj Densiz tarafından 25 Haziran 2005 19:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende beramusda orc karakterim. ve premium alamyorum. sorun sadece sizde değil. sanırım türk iplerinde. rockncoke almıştı geçen gün hatırladığım kadarıyla. ama onun ipsi avruya ipleriyle çakıştığı için almıştı. hatta bir ara serverlardan banlandığımızdada 1tek o girebilmişti server lara. adam akıllı. sanırım premium konusunda türk ipleri blocklu. bu bilgi bir yerden alıntı değil, tamamen benim düşüncemdir.
Sosyal ağlarda paylaş

ehaha :-P ben beklicem sanıyodum check out'a bastıım anda 1000 kc ve trinam geldi :-P ama sorununuz nası çözülür bilmiyorum[signature][hline]Name: Archy_Firestorm
Clan:The_Others²
LvL 5x Archer
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün baktığımda aynı kredi kartından 24 saat içinde sadece 2 kere üye alışveriş yapılabileceği yazıyodu ama işinizi görürmü bilmem[signature][hline]Name: Archy_Firestorm
LvL 5x Archer
Sosyal ağlarda paylaş

müşteri hizmetleri :-) yani yetkililere mail falan atcaksın veya msnden konuşcaksın adresleri bilenler verirler zaten[signature][hline]Name: Archy_Firestorm
LvL 5x Archer
Sosyal ağlarda paylaş

Ahh... :) yarama bastın... İngilizcem o kadar iyi deil malesef :( Konuşacak seviyede olsam +8 kağıdı isticem ama :p

Umarım diğer arkadaşın vardır ing.cesi... O, ben yazışcam diyodu ama umarım halleder...[signature][hline]

Edit: Bu arada Cash'de alamadım insanla... Orc ile deniycem...

Name...: crazyakrep
Job......: Mage/Ice
Server..: Ares (ORC)
Level....: 61

[Bu mesaj serdary76 tarafından 27 Haziran 2005 03:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yes yes yessss :D :D :D

Başarmış durumdayım... Orcdaki bilgilerimle insandaki bilgileri aynı yaptım (F11 - Satın alma ekranında - First Name ve Last Name hariç) ve oldu :) Yapamayan arkadaşlarda da sanırım aynı sorun var... Başka bir şifre ile üyelik aldıysanız, aynı bilgiler ile giriş yapmayı denenyin...

Kolay gelsin ;)[signature][hline]Name...: crazyakrep
Job......: Mage/Ice
Server..: Ares (ORC)
Level....: 61
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...