Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünya Kupası 2006

Mave

Öne çıkan mesajlar

AsLında konu başLığına tam oLarak ne yazacağımı biLemediğim için en geneL bişey yazdım.

Şimdi benim merak ettiğim husus şudur ;

Eskiden benim bildiğim bir önceki dünya kupasını kazanan takım ve ev sahibi takım bir sonraki turnuvaya direk oLarak katıLıyordu. Şimdi en son dünya şampiyonu BreziLya değiLmiydi ? Peki o zaman bu adamLar neden grup maçLarı yapıyorLar ?[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Evet yani 4 yıla neler değişmez ki ; 2002'yi biz alsaydık düşünsene.. Aaa Ersun'la finall3r O_o

ehuheu :D[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
Sosyal ağlarda paylaş

son şampiyonun turvunaya direk katılmaması kuralı " 4 senede neler değişir" sebebiyle değil , kupa sonrasındaki 4 sene boyunca (kıtasal kupa elemelri hariç) şampiyon takmının rekabet içinde bulunmayışı ve tam olarak turnuvaya hazırlanamaması yüzünden alındı.

o sebepten dolayı her izlediğimi "açılış maçı" öncesi süprizler bekledik bve gördük[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
Hüsam - Level 50 Invul/NRG -(retired®)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...