Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

StarWars:Empire At War

Rush

Öne çıkan mesajlar

Sonunda oyun duyuruldu çok güzel bi oyun olucağa benziyor sonunda starwars a yakışır bi strateji oyunu görebilicez.

Seçilebilir iki tarafın dışında birde tarafsız sayılabilecek gezegenler var. Rome: Total War’ da da bulunan kendi halinde, ele geçirilmeyi bekleyen şehirler gibi. Ayrıca bütün galakside 20’nin üzerinde gezegen var. Bunlar üzerinde hakimiyet sağlamak isteyen ve Asilerin yerini bulup, onları ezmek isteyen İmparatorluğun işi ise görüldüğünden daha zor. Ucuz, kuvvetli ve bol sayıdaki İmparatorluk birimlerine karşı, sayıca az, ama daha güçlü Asilerin pek şansı yok. Daha önce de söylediğim gibi İmparatorluk, Asilerin ne yaptığını, nerede üs kurduklarını bilmiyor ve bu Asiler için büyük bir avantaj. Bu gizliliğin getirdiği avantajların yanında ayrıca Asilerin casusluk konusundaki üstünlükleri ile İmparatorluğun hareketlerini takip edebiliyorlar. Bu şekilde bir gerilla savaşı yaşanıyor diyebiliriz. Ayrıca İmparatorluk Asilerin yerini tespit etse bile yaşanacak savaş Asilerin bir oyunu olabilir ve esas planları üzerinde çalışmak için zamanları artabilir.

[signature][hline]Kill For You !
The Rushing

Sosyal ağlarda paylaş

A R A M A Y A İ N A N M A K ! [signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
Kim Ne Olmuş Bilelim!

[Bu mesaj insight tarafından 26 Haziran 2005 18:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...