Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

firefox da şu eklenti var mı?

McFrenzy

Öne çıkan mesajlar

Ben sana söyleyim hangisini soruyorsun ?[signature][hline]zagG!!
Yav kardeşim ev hanımı nedir ?
Evine bakan hanım bir insandır, ama sen kardeşim kireçlenen makinayı niye söküp bize getiriyorsun, yav kaç sefer dedik hanfendi psikopatlaşmayın biz gelir alırız makineyi...
Sosyal ağlarda paylaş

Mavi taktığın şeye bak :) dur ben sana anlatıyım

Bak bu ; 1000 msj atanlarda çıkıyor :-P

bu ; 5000 msj atanda çıkıor

buda ; buda 10000 msj atanda çıkıyor.

Böyleydi, zanledersem, herhalde, galiba, sanırım

Sen kafana takma sen sor ben sana sölerim tmmı :D[signature][hline]zagG!!
Yav kardeşim ev hanımı nedir ?
Evine bakan hanım bir insandır, ama sen kardeşim kireçlenen makinayı niye söküp bize getiriyorsun, yav kaç sefer dedik hanfendi psikopatlaşmayın biz gelir alırız makineyi...

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşın bahsettiği iedeki gibi üzerine gelince çıkması sanırım, tamam madalya basit bir şey ama bazen gerekli oluyor, galeride hepsine sağ tıklaydı, özelliklerdi kasıyor. o tür bir şey arıyor sanırım arkadaş ( ve ben )[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
McFrenzy, 25 Haziran 2005 15:11 tarihinde demiş ki:
bişi daha keşfettim yanlışlıkla. linklere orta tuşla basarsanız sekme olarak açıyor iyi oldu bu :D

ben firefoxa onun için geçtim zaten lol[signature][hline][/b]Msn adresim | Bi an bişi görcen okuyamadan kapancak
elvyn demiş ki:
Denizden balina penisi çıksa yerim
karakedi demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
McFrenzy, 25 Haziran 2005 15:11 tarihinde demiş ki:
bişi daha keşfettim yanlışlıkla. linklere orta tuşla basarsanız sekme olarak açıyor iyi oldu bu :D
Valla şimdi öğrendim. Hep sağ tık>new tab yapardım. Ne güzelmiş bu be :)[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...