Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Japon sunucuları cabuk clan ın japoncası nee ?

Sphere

Öne çıkan mesajlar

Beyler 1 saattir bi japonla konusuyorum.Adam anlamıyor ingilizce herife clan clan diyorum.Can i join your clan ? diyorum.Adam diyo MASTERBASYON ? bu nedir yaaa...Clan ın kısaltması varsa soylermısınız.Adama can i join your clan i nasıl anlatcam ?[signature][hline]Name:Naim_Suleymanoglu
Nation:Karus
Clan:yokkkk
Lvl:+40
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

evet IAIHjIX adı .Yanı ingilizcesi patos.lvl 38 bi warior charım var.4m e süfer silah aldım aktarmak icin arkadas arıyom.Valla onada yardım edersin süfer olur.Ben karus um sen nesin ?hemen gelem clana?[signature][hline]Name:Naim_Suleymanoglu
Lvl:+40
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

ya adamların hepsi +60 seni niye alsınlar? kastırmak için mi ?onlarla muhabbetin olmadıktan sonra kimse alamz seni clana muhabbetide partide kuracan işte bal meselesi israilliler bu işi çok iyi yapıyor giriyorlar sonra satıyorlar fakat sonra başka clana giriyorlar fln adamlara hep söylüyom ilk zamanlalrda
clan kurmada ve bozmada ustaydılar
şimdide
clana girmede ve çıkmada uzmanlar[signature][hline]Ceyhun ALYEŞİL
Sosyal ağlarda paylaş

clana degil partiye bile almıyorlar anlamıyorum.Icımden cok kotu sovuyorum adamlara ya.Ya bu kadar da cimri olamaz bir insan ya ?Japonları yardımsever bilirdim.Artık cimri dedikmi japonlar geliyo aklıma.Hayalım japonyaya gitmekdi ondan da vazgeçtim.Lanet ediyorum japonlara.Bi atam bombası da ben yollamak istiyorum.[signature][hline]Name:Cyclone
Lvl+30
Server:japon de geç
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hangman, 25 Haziran 2005 11:36 tarihinde demiş ki:
saçmalama bu mesajını okuduktan sonra ben bile almam seni party e atom bombası yollayası geliyormuş umarım yaşın küçüktür

ewet spherenin yaşı küçük ama ii çocuktur:D
Neyse am japonlara lf etmez bidaha işallah çünkü admlar çok yardım sever..Tek sorun japkoda clanın varsa yaşarsın adamlar hep clan party yapıyo+
sphere sen lvl difrenceye girdiğin için adamlar seni almazzz...lvl 41 olda git bence almazlarsa öle söv!!!!

name:centrix/Karus/Elemental_Lord/lvl 6x
clan:_OneKnightStand_
np:8xxx
server:ares
İnsan olup Beleş np kassaydım keşke!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam beyler özür dilerim cok kızgındım ondan boyle dedim.Gothic artık clanına girmiyecegim.Zaten konusmalarından bana iyi bir arkadaş olmıyacagın bellıydı.Partinize girdim herkes birbirine küfrediyo.Clanınızda bi tek hipermanyak10 arkadaşım geri hiçbirinizle arkadaşlıgım yok.Bir daha karsıma cıkmazsın ınsallah.
Kortneroth sagol.Bi tek sen tanıyosun beni.

[Bu mesaj Sphere tarafından 25 Haziran 2005 22:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sana bana lvl kastır pls dedimmi ? hipermanyak10 bana level kastırabılırım dedi.Sende sırf manner kasmak icin hipermanyak ı tp yapmadın bana lvl kastırdın.hipermanyak da yürüyerek gelmek zorunda kaldı.Kendınden baska kımseyı dusunmuyorsun.Cıkarcı.[signature][hline]Name:Cyclone
Lvl+30
Server:japon de geç
Sosyal ağlarda paylaş

sen bilirsin çaglar sorun değil enim için sana yardımcı olmaya çalışıyoruz karşındaki insan eger ço kdeğer verdigi bir insanı kaybetmişse o kişiden o güniçin birşey bekleme tammamı anlayışlı insanlara karşı[signature][hline]Msn+Resimlerim+Karalamaca

Ormanlar Yakılıyor,Ozon Deliniyor,Irakta Binlerce İnsan Ölüyor,Galiba Biz Bu Dünyayı Hak Etmiyoruz...!!!
[TÜRK`E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...