Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ufak ama benim için önemli birşey

Glahad

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar exploreri acıyorum google giriyorum arama yapacagım bos bar a herhangi bir harf yazıyorum ve takkk daha onceden arama yaptırdıgım kelimeler cıkıyor liste halinde bunu nasıl düzeltebiliriz. aynı sey mail de de oluyor atıyorum mailim [email protected] ben sd yazdıgım anda cıkıyor. biri bana bu tip yazıları nasıl sileceğimi söyleyebilirmi acep ?
Sosyal ağlarda paylaş

arkadas grdiimiz sayfaların nası silinceğini soylemiş...şu an bende şıkayetçiyim aynı durumdan...gecen sefer format attıktan sonra ılk kez oyle birşey yazarken sormuştu ben kayıt etmesın demiştim...ama bu sefert karambole geldi...bunun için şimdi bi format daha da atama ama wardır elbet bi çözümü
Sosyal ağlarda paylaş

şunu dene. denetim masasından yada masa üstündeki explorerdan internet özeliikleri'ni aç. (explorer simgesini sağ tıklayıp ordan internet seçenekleri) daha sonra ordan içerik sekmesini tıkla. Kişisel bilgilerim başlığı altında otomatik tamamla diye bişey var. istersen ordan formlar şeyini kapatarak bu olaydan(şu tamamlama olayı) yada formları sil diyerek bir kereye mahsus temizleyebilirsin.
şuna da bi cvp pls http://forum.paticik.com/view.php?id=125557

[Bu mesaj Eternalus tarafından 25 Haziran 2005 21:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternalus, 25 Haziran 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
şunu dene. denetim masasından yada masa üstündeki explorerdan internet özeliikleri'ni aç. (explorer simgesini sağ tıklayıp ordan internet seçenekleri) daha sonra ordan içerik sekmesini tıkla. Kişisel bilgilerim başlığı altında otomatik tamamla diye bişey var. istersen ordan formlar şeyini kapatarak bu olaydan(şu tamamlama olayı) yada formları sil diyerek bir kereye mahsus temizleyebilirsin.

Teşekkürler arkadasım dediğini yaptım oldu eyw :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...