Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bahtsız Bedevi Olarak da Tabir Edilen Eno'dan İnciler...

Eno

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar...

Bildiğiniz gibi bu ayın başında daoc a dönüş yapmıştım. Yeni oyun almıştım. SI bile vardı. Mutluydum, gururluydum. Ancak; gerek bilgisayarımın tarih öncesinden kalması, gerekse canım yurdumun internet çıkışlarındaki sorun nedeniyle insan gibi oynayamamaktaydım oyunu...

Derken, günlerden bir gün çıkışlarımız önemli ölçüde düzeldi. Çok mutluydum. DAOC hayatımda (geçen sene oynadığım kısım dahil) ilk defa yeşil-sarı-yeşil şekilde devam ediyordum. Değişmiyordu bile...

Bir de üstüne üstlük upgrade yaptım bilgisayara. Canavar bi bilgisayar topladım. Ve dün, akşam SI de kurdum yeni sisteme. Hayatımda ilk defa SI a login oluyordum. O da ne! Etrafımda dönerken kare atlamıyordu. Biryere giderken sağa sola döndüğümde, kare atladığından alakasız yönlere dönmüş olmuyordum. Mutluydum, gururum bin kat artmıştı...

Saat sabaha karşı 2 yi gösteriyordu. Bir arkadaşımız mutluluğumu katladı. Kendi buffbot u için pl yapıyordu, beni de çağarmıştı. Avalon city ye gittim. Herşey mükemmeldi. Oturduğum yerde exp delisi oluyordum. Hastası olmuştum. Arada etrafı dolanıyor, peşime mob takıyordum. Eğlence doruktaydı...

Saat 3 e yaklaşmıştı. Derken, kasadan bir ses geldi. Tahminim bu sesin kaynağı power supply idi. Ve derken, bitirici ses geldi: puaaaaoooooowwwwaaaaaaaa

Evet. Herşey bitmişti benim için. Power Supply patlamıştı.

Şimdi soruyorum size: Bana yazık değil mi?
1) Yurtdışı çıkışları
2) Bilgisayarımın eskiliği. (şu an emektar bilgisayarı kullanıyorum. Allahtan yeni sahibine vermemiştim daha)
3) Herşey düzeldikten sonra süper giden bir gecede Power Supply ın patlaması...

Böhü ve de üwe
Sosyal ağlarda paylaş

hahahaha bende dedim ne oldu lan bu herife geri gelmedi diye :P dedim kesin log out oldu caktirmadan exp yi begenmedigi icin alt kasiyor :P
gecmis olsun hocam.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl47 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

said:
XaYd3r, 21 June 2003 00:11 tarihinde demiş ki:
cidden talihsizlik eğer sırf power supply yandıysa paran varsa al power supply 20$ flndır max.
Ama tabi bunca zamandan sonra insanın en mutlu anında böyle bir olayla karşılaşması resmen göçertir adamı geçen sene banada olmuştu :o(

eh garanti kapsamında oldugu için değişecek ücretsiz. Tek teselli de bu zati.
Sosyal ağlarda paylaş

abicim bu bilgleri alirken paraya kiyin ozellikle kasa ve power supply bolunde kiyin para power supply in hakiki 300 watt oldugundan emin ol agirligindan falanda farkediliyo bu kasanida saglam bisi alman gerek icinede extra dan iki tane saglam fan koydunmu bide dandirik cpu fanlarin yerinede yeni saglam fan aldinmi sirtin yere gelmez ole power ucma olayi olmaz nerden biliyosun deme bende yeni bilg aldim paraya kiymak gerek degiyo 24 saat kapanmiyo bilgim su anda 1 aydir ustelik overclock lu amd 1700 2.4 calisiyo ve sorun cikmiyo cikmazda olay kaliteli power supply ve kasa[hline]Us Kay Server -=Merc=-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...