Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Us de oynayan arkadaslara rica...

Ceti

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar lutfen su LA nerf la alakali bilgi yazarmisiniz buraya. eskiden size vurulan dmg la simdi vurula dmg arasindaki fark.. shadowzerkerlarin durumu falan? ve crit blade sb lerin skilleri hakkinda (iyilermi vurdularmi indiriyorlarmi?)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl47 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

Vallaha üstad bağlantıdaki sorundan dolayı kimse daha yeni patch i adam akıllı test edemedi. Ben dün bir Shadowzerker la dövüştüm sanırım. Daha doğrusu o benle dövüştü ben başkasıyla dövüşüyordum. Sz oldugnu erden biliyorsun diyceksin critical açmadığı için, çift axe kullandığı için, ve belindede bir axe olduğunu gördüğüm için böyle düşünüyorum. Bana sağ el 150 civarı vuruyordu sol elde 60 civarı vurdu durdu. Eskiden 300 400+ arası yerdim bu heriflerden damage ı. Şimdi benim kadar vurur olmuşlar şayet dövüştüğüm shadowzerker ise. 2h sb açabilirse critical ını açıyor vallaha. Ortalama dmg hakkında bir bilgi veremiyorum çünkü henüz yemiş değilim. Sonrasında yavaşta olsa vuruyor yada balta çekiyor. Spec konusunda bilgi veremiycem.[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

benim berzerkerla test ettim her ne kadar low lvl da olsa belki bi fikir verir eskiden full buffli o lvl a gore bufflarla main hand 160- 180 vuruyodu su anda buffsiz deneyebildim henuz 100-120 arasi vurdu hadi bufflarla biraz artti desek 130- 150 olsa desek bana oylede pek bi fark yok gibi geldi az dmg vuruyo eskisine gore ama o kadar nerflenmemis dendigi kadar bence tabi bu zerker sb lerin halini bilemem[hline]Us Kay Server -=Merc=-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...