Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage Help.

NeroWarden

Öne çıkan mesajlar

Herkese SeLamLar...
Oyuna yeni başladım ve human mage kasıyorum.Lightning ağarlıklı glacier yardımcı skill olarak.Level 36 olmak üzere Diez serverinda.
1-Sormak istediğim takılar hakkında.Birisi bana full mp veren takılar tak dedi bende bütün takılarımı herbiri 6 mp verecek şekilde ayarladım.Ama forumda birisi hp verilmeli diye yazdığını gördüm.Hangisini yapmalıyım.
2-2. Seviye goblin armorlarla kaçıncı levela kadar gidebilirim.Goblin armordan sonra ne giymeliyim.
3-Level 35 büyüsü thunder bilmemne bi scroll istiyor benden piyasaya baktım 3-4 m den satıyolar.Bu scroll tek kullanımlıkmı.Tek kullanımlıksa acaip saçma olur 3 m olması.Eğer tek scrolla istediğimiz kadar kullabilirsek alacağım.

Arkadaşlar maddeler halinde yazdığım için kusura bakmayın.Karışıyor sonra.İngilizcem fazla yok onun için sitesini pek kurcalayamadım.Bu sorularıma yanıt verirseniz çok sevineceğim.Şimididen teşekkürler.Herkese iyi oyunlar.

NeroWarden...
Diez...
Level 35 Human Mage....[signature][hline]Θ Θ Θ İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu Θ Θ Θ
Sosyal ağlarda paylaş

1-hp takılarını canını yükseltir mp takıları verdigin damageyi yükseltir
2-full goblinleri statların yettigi sürece giyebilirsin
3-o thunder blast asla tek kullanımlık istediğin kdar kullanabilirsin kendin çıakrtmak istersende pianada haunga kesmeni öneririm[signature][hline]Msn+Resimlerim+Karalamaca

Ormanlar Yakılıyor,Ozon Deliniyor,Irakta Binlerce İnsan Ölüyor,Galiba Biz Bu Dünyayı Hak Etmiyoruz...!!!
[TÜRK`E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR]

Sosyal ağlarda paylaş

Tamam biliyorum mp magic power hp health power olduğunu ama Pet Mage im ve hangi takıları kullanıyım.Mp mi önerirsiniz yoksa hp takılarmı.
Goblin armora gelince herhalde level 50 felam olduğumda goblin armorlarla dolaşmıyacağım.Goblin armordan neye terfi etmeliyim ve kaçıncı levela denk gelir bu terfi.

Sorularımı yeterince açık sormamışım şimdi farkettim.Yukarıda belirttiklerim yeterince açıklayıcı olmuştur herhalde.

Teşekkürler...[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...