Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Böyle Saçmalik görmedim..

Gift15h

Öne çıkan mesajlar

said:
Orjinalden alıntı: tkots
Kardeşim charım hacklendi ilkönce adamlar gelmiş bütün eşyalarımı almış ben o eşyalar için 3 ay merchantlık yaptım (eşyalarım : comlete +6 set, +7 elixir ,mage earings bide bi ton ıvır zıvır)
Sen kalkmış bana yok dupe yapmayın yok bot kullanmayın diyorsun. Level 63 e kadar ne auto loot tarzı şeyler kullandım ne de herhangi bot , dupe programı/metodu. Nasıl yapıldığını bile bilmiyordum
Ama bugün adamlar herşeyini çaldıkları karakteri birde toptan götürmüşler. İşte bu bardağı taşırdı. Bütün adam gibi sitelere de programın yazıldığını bildirdim. adamlar bir yol bulup programıı çalışmaz yaparlarsa biz de oturacağız bir program daha yazacağız. Taki adamlar oyunu güvenli bir hale sokana kadar. (adamların sitesinde bile tonla güvenlik açığı var oha derim başka bişey demem)

şimdi ise arkadaşlarla kafa kafaya verdik nasıl itemların id lerini de değiştiren program yazarızı konuşuyoruz. İnşallah onu da yazarız vede çalışır da millet dupenin en iyisini görür.

Bu baska bir forumdan bir arkadasimiz. adam bana neler diyor bakin. Sonra Türkler Ndn Kötü diyorsunuz. Kafayi yedim yaa adam kendi safligi yüzünden hacklenmis sorumlusunun oyun oldugunu söylüyor ben sadece oha diyebilirim.[signature][hline]Nick :GiftERM
Job :Light-ice
lvl :56
Server :Ares(Karus)

+2/16 Light -Red Eye Staff-:}
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım adamı yanlış anladınız adam zaten lvl kasmış 63lvl olmuş oyunu oldukçada iyi biliyor ama hile kullanmamasına karşı hacklenmiş o kızgınlıkla da oyunun firmasından intikam almaya çalışıyor senin mesajından bu anlaşılıyor o kadar ... ha şu var adamlar bi oyun yapmışlar güvenliğii sağlayamayıp birinizin saf ötekininde oyunu bilmiyor dediği arkadaşlar zarar görmeye devam ederse o saf dediğiniz oyunu bilmez dediğiniz kişiler gelir programda yazar gider oyunu o firmanın elindende alır . gelip burada o adamı teşhir etmeye çalışacağınıza ona gmlere nasıl ulaşıp nele ryapabileceini söyleseydiniz bence daha iyi olurdu . söyledinizmi bilmiyorum ama gösterdiğin mesajda sadece öfke vardı...[signature][hline]Ceyhun ALYEŞİL
Sosyal ağlarda paylaş

kural yokda adamıda anlayın yardım edilmemiş demekki adamda onca item var okadar kastım diyor merchantta nasıl geri alcak itemleri ? kaç ayı gitti? tek yol gödü oda gidip başkasını hackleyecek . kötü bir mantık ama sonuçta adam bu yola yönlendiren beceriksiz firma . japkoda görüyorum adamlar empire a da geçmiş supportta var her bişide var boynede güncelleniyor yeni itemler geliyor bi düzen var ama uskoda 2 tane beceriksiz milleti ziyan ediyor olan türklere oluyor neymiş hileciymiş , alçakmış asıl alçak elinden hiç bir şey gelmeyen ve buna rağmen kendilerini bir şey sanan o firma rezillik abidesi ko en utanç verici serverı ...[signature][hline]Ceyhun ALYEŞİL
Sosyal ağlarda paylaş

bak bu konuda hembirligiz. ama sadece bu server yoqqi myko da oynaya bilirdi daha güvenilir bir server istiyorsa ben bi hata ettim usko dayim ama okadar kasmisim birakamiyorum simdide:)[signature][hline]Nick :GiftERM
Job :Light-ice
lvl :56
Server :Ares(Karus)

+2/16 Light -Red Eye Staff-:}
Sosyal ağlarda paylaş

S.a öncelikle...
sen onu diyosun 54 lvl adam bana lunar gate'i soruyo :D
savaşa nasıl gidileceni soruyo adam bana ya benle kafa buluyodu yada tam bir mal örneği sergiledi :D[signature][hline]Nick : VW
Clan : The_Others
Server : Ares
Job : Assassin
Nation : El Morad
Level : 5x
Nation Point : 4xxx
Düşmanlar : Bobert,CoolTang,Kamikaze
İki Kişinin Bildiği Sır DEĞİLDİR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Gm lerden yardım edilmemesi konusun da şıkayetçi olan çok kişi var.

Hack lenenler zamanında yardım alamıyorlar hele bu kenjuro ise

adam 1 ay sonra cevap veriyor artıkın çok geç dior.

Halbuki pre lere 24 saat normal kullanıcılarada 70 saat içinde yanıt verilecek tir diye yazıyor siteye login olduğunuz da.[signature][hline]
World: Beramus
Nick: Darkling
Job: Priest
Race: Karus
lvl: 61+
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...