Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

inanmiyorum olamaz bu kadar yaaa...

Ceti

Öne çıkan mesajlar

oskicim ben df kusu oldum ciktim :)
bak sizin su asagisinda cambion olan rocot kismanda beni bulabilrisin gorursem seni el sallar reveal olurum zaten bi oturur muhabbet ederiz :)bu arada oldurdugum tank champ di lvl 50 epic.. ilk atis 700 kusur yanima gelene kadar 3 atis daha 350 lerde yanima geldi vurdu yariya dustum slam 1 atis daha oldu :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya ShiningEyes..... Albion Scout /Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

Ya o değil de şimdi aklıma geldi alb'de 2 tane esaslı düşmanım var artık :) Berthold ve Gudd adında iki şeker.. Geçen gece Alistar ile duo takılıyorduk.. Odin's de atk'nın yakınlarında bu ikisine denk geldik minstrell'i mezzledim armsman e daldık indirdik aşşa, sonra minstrell'i indirdik.. aynı gece takriben 15 dakika sonra yine geldi ikisi bu sefer Alistar'ı kaybettik minstrell mezz'i resist edince.. ama sonra ikisini birden indirdim..

aradan 5 dakka geçti geçmedi yine geldiler yine indirdik.. sonra biz emain'e gittik Alistar yattı bende Svasud da duel yapıyordum aşşadan xx killed by berthold diye mesajı görünce fırladım dışarı yine bu iki kafadar.. Bu sefer risk aldım armsman i mezzledim DDleri minstrell'e caktim minstrell cabuk indi sonra armsman e daldım IP kullandım ama indi assa.. deli eglendim bu ikisi ile o aksam.. bi de size rastlasam.. gecen sinterklaas a bi koydum DD'leri felan ama kaçtı hib'lerin arasına kovalamadım daha fazla..

Gesp'in death mesajlarını görmüyorum bile hiç, gözüm hep death mesajlarda acaya yakınlardamısınız diye ama :([hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden [R.I.P]
RnZ lvl50 Skald RR4L6
Ezz lvl42 Runemaster
Excalibur | Midgard / EU

Sosyal ağlarda paylaş

evet arastirdim buldum buraya yaziyorum hangi realm de hangi class in giyindigi armorun hangi dmg turune karsi resisti var ve ya dayaniksiz oldugunu... neutral larda yaninda.

http://daoc.warcry.com/index.php/content/comparison/armor

yanliz burda cloth armorlarin verileri yok... eminim ki cloth armorun da boyle resist leri var ve gesp sana neutral ok la vurmusum...[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya ShiningEyes..... Albion Scout /Excalibur

[Bu mesaj Ceti tarafından 13 Şubat 2003 15:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...