Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pelerin Görevi.

Frasier

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Bu Oyuna Başlıyalı 1 Ay Oldu Daha.
20.000.000 Param Var.
Clanımı Kurdum.
Pelerinim Olsun İstiyordum,Oyun İçinde Sordum Bir Kişi Np Olmadan Pelerin Alamazsın Dedi. Bir Kişide Pelerin Görevi Yapman Gerekli Dedi.

Şimdi Sizlerden İstediğim Bilgiler Şunlar ;

1.Pelerin görevi Varmı? Varsa Nerede Nasıl Yapıoruz.
2.Pelerini ALdıktan Sonra Clan'ıma Birisini Aldığımda Ona Direk Pelerin Ekleniyormu yoksa 20.000.000 Verip Bir Pelerinde Onamı Alyıoruz.

Bu Sorularıma Yanıt Verirseniz Çok Sevinirim.

Saygılarımla..[signature][hline]Alem Ajans >>
Sosyal ağlarda paylaş

Knight Clerkten Alacaksın Questi Pianada Orclardada Brethte.
144k np yi toplayında ona gidicen en üstte secenek var Knight Questine tutulmak istiyorum o anda clanındaki piana / asga / raiba / lunar / eslant gate cevresindeki senin clanından olan elemanların tümü Quest yerine ışınlanır. Questi istedigin kadar deneyebilirsin[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

Clanın toplam np'si 144Bin olcak.. Sonra gidip Caitharos denen yaratığı kesiceksiniz sonrada pelerin seçceksiniz....
Hayırlı olsun diecez bizde :D[signature][hline]Nick : VW
Clan : The_Others
Server : Ares
Nation : El Morad
Level : 5x
Nation Point : 4xxx
İki Kişinin Bildiği Sır DEĞİLDİR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

caitharosu öldürmenin birçok yolu var fakat benim aklıma gelen ve diğerlerine göre biraz daha makul oan bi yolu anlatıyım...
birçok blood draini açılmış danik assasin charları clana alın... daha sonra clanın tüm üyeleriyle birlikte içeri girin ve sadece birtek party yapın... bu partyde 2 healer o dandik charlar ve tanklık yapıcak olan lvl 61++ bir warrior... tabii clan başkanınız bu warrior olunca kolay ama deilse partyi clan başkanı kurucak ve diğerleri dediğim gibi olucak..
daha sonra taktik şu olucak... 2 healer partyden bi healerda dışardan heallicek tankımızı... diğerleri drain çakıp ölücekler... can iyice azaldığında ise herkes attack yapıcak... genelde attack yapanlar ölücek ama herkes dalarsa ölümlerin sayısı azaltılarbilir...daha sonra çıkan brain of centauru clan lideri alıcak... eğr kutuyu başkası açarsa ve itemı alırsa... görev iptal... bu eziyetleri bi daha çekersiniz...
ama böyle bi kaza alursa size bi taktik.. o alandan çıkmayıp select charla d2 ye geçin.. ordada bi tane var ;) eğr ondada aynı hata olursa birz bekliceksiniz spawn olana kadar ytahmini 6-8 saat :):)[signature][hline]Server: Diez
Nation: Karus
Char: Rogue
Lvl: 59(60 oluyorumm.. oluyorummm..)
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Sosyal ağlarda paylaş

Catastroph un yazdıklarına ek olarak 2-3 tank 2-3 1920 healer ile rahatça kesebilirsiniz .Tank ların base hp lerinin 2000 e yakın olmasına dikkat edin yeter çünkü bu totamic bow lu centuar tipi arkadaş Debuffer okçudur.İlk knight pelerini Knight clerkten 10 m ve brain of centuar karşılığı alınır gri lacivert arası pek beğenilmeyen bir pelerindir.Daha sonra Sabice Mantledan grade 3 bir pelerin seçebilirsin bu pelerinler 3 renktir siyah mor ve lacivert.Desenlerine göre fiyatları 20 m den 80 m e kadar değişir.Klanına aldığın her oyuncu bu pelerine üstüne hiçbirşey ödemeden sahip olur.Pelerinin hiçbir artısı yoktur. Sadece Karizma.Ayrıca grade 3 bir klan pelerin görevini yaptıktan sonra kendine 5 m karşılığı bir sembol seçebilir.Bu sembolu knight online/symbol_us klasörü içine atacağın Symbol isimli herhangibir 32*32 lik paint dosyası nı sabice mentle dan onaylatarak klanına kazandırabilirsin.Kolay gelsin.[signature][hline]Nick:Hera_Xul
Server:Beramus
Level:60
Class:Paladin
Clan:JusTown
Np:36xxx
Sosyal ağlarda paylaş

144k np gerekıo hem bu np dedigin sey kolay kazanılan bisi diil eger cz de kasarsan her oldurdugun adamdan 50 np geli oldugundugundede 50 np gider 144k np yi hesaba vurdugumuz zamanda bu bayagı bir ugras anlamına gelıo ki tek basına yapamazsın ya klanına np si yuksek adamlar alıcaksın yada simdiden darklunarlarda calısmaya basla derim:)) Ayrıca pelerın görevindeki hayvan tambir hayvan:)) Simdiye kadar 1 vurusta yatırmadıgı adam gormedım gecen gun bizim bi arkın klanı bu görevi yaptı 36 kisi her biride en az 1-2 lvl dustu ki düstükleri lvl lar 61-59 un sonlarına falan ... Yani ole kolay diil.. Yaratiga tanlık eden klan baskanı attacker bir 61 barbardı (60 da olabilir) 3 tane 1920 healer tutuyodu adamı daha dogrusu tutamadılar adam suan 59 ! Eger pelerını gercekten istıosan simdiden sana kolay gelsın diyorm...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...