Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gta yardim

BullDoG

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar ben caponlarinin gorvelerini yapamya basldiim bir gorvede bana once suyun altinda pratik yap ole gel diyo fakat yaptigim halde ayni seyi soyluyo ole dedigi icin stami ve muscle fulledim yinede ayni yardimci olurmusuunz hatta sole diyim hatirlayamiyan olursa kor caponla ateri oynuyo :) kor bunu yeniyo o gorev :=)[signature][hline]SwG~Leate Kane~Bounty hunter olma yolunda
Sosyal ağlarda paylaş

of onur muscle ve stamine istemiyor adam suyun altında yüzdükçe başka bir skill artcak onu biraz artır öyle git[signature][hline]Yeah yo yo yo bana bak fıçı kafalı Bellow ben kel değilim tamam mı şişko desen senden zayıfım beni tüm cemaat bilir ama seni bilmez come on yeah man dönde aynaya bak sırık al kendine bir bıyık
Sosyal ağlarda paylaş

harbi diyorum gta 3 yalan :) tüm zamanların en baba gta'ları gta 1, london, 2[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] | Mail Me
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 23 Haziran 2005 00:46 tarihinde demiş ki:
ya bende aptal bi yerde takıldım
şu bi kızla bi yerleri soyuoz ya.orad bi banka var adamlarn ellerini havada tutmam lzm .ama bi beceremedim illa bi yerde patlak verio.alarm caldıktan sora kız tam kasanın onudne duruo oyuzden kasalardan birini patlatamıyorum
[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...