Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hacklendim, geçmiş olsun...

Murtaza

Öne çıkan mesajlar

YA MURTAZA BAK DELİ ETTİN BENİ OFF NİYE VERİYON MİLLETE ŞİFRENİ :(
GECMİŞ OLSUN[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 23 Haziran 2005 01:03 tarihinde demiş ki:
buyuk gecmis olsun.. garip bir temenni olacak ama umarim kurtulursun bu oyundan.

ben de bunu düşünüyordum, yalnız itemların kalmasını tercih ederdim. :/

PS: Yardımda bulunmak isteyenlere çok çok teşekkür ediyorum ama inanın artık gerek yok. ben sizleri forumdan takip edicem artıkın :/
ya da kafam bozulur açarım bi tane assassin... fffs bi garip oldum ya.[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: The_Others
Sosyal ağlarda paylaş

Murtaza ;( Dostum adına çok üzüldüm ;(

Umarım GM'lerin yapabileceği bir şey vardır...
Eğer yeni Char açarsan (bunu halledemezsen) elimden geldiği kadar her türlü destekde bulunurum (item+coin)...

Tekrar geçmiş olsun dostum ;([signature][hline]Name...: crazyakrep
Job......: Mage/Ice
Server..: Ares (ORC)
Level....: 61
Sosyal ağlarda paylaş

bu serefsız bızım clandan kaç kişiyı hackledı ya yeter artık cz deyken oldu olay farkettık charı gercek sahıbınn oynamadığını anladık ve oda bunu bızım anladığımızı anladığı anda clandan cıktı cok garıp oldu ama olay bole gozumuzun onunda gıttı char en son cz de party deydık ya dostum cok buyuk gecmıs ossun cok sıkılırsan sole verıım ıd yı oyna bnm charı elımdenbışı gelmez:(
diğer hacklenn char eğer yabnnıs bılmıosam: cantcachme lvl 61 assasın o da dun hackşendı ve yannısa anlamdıysam aynı kışı yaptı olayı
[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Server: Ares
Np: 14k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim

[Bu mesaj Tribula_IV_ tarafından 23 Haziran 2005 09:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk sayfada hacleyenın ısmı yazıo merak eden gorur telaffuz etmek ıstemıom ısmını ama ınsanlığa sığmıo bu olay sen sana guvenn ınsana bunu yaparsan gerısdını dusunmek ıstemıom moralım bozuldu ya[signature][hline]Nick: _TRibula_
Np: 14k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
Sosyal ağlarda paylaş

adam turk ve adanada yasıo hatta aresın en sağlam human clanı oaln fıre da yanı oyunda da**aklı gorunuo amn reel de esıkmıskı bunuyaptı yasık dıorum sadece
swifftdeath nixklı bu sahıs fire clanındadır (murtaza yazdığın buydu aynnıs anlamadım dımı olayı yapan sahıs bu?)[signature][hline]Nick: _TRibula_
Np: 13k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
Sosyal ağlarda paylaş

15m param var oyunda:) verım lzmsa

ama murtaza de suan yannıs deılsem sadece lvl 4x bı assasın var onnu duzerız anca:D[signature][hline]Nick: _TRibula_

[Bu mesaj Tribula_IV_ tarafından 23 Haziran 2005 11:16 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Tribula_IV_ tarafından 23 Haziran 2005 11:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tribula_IV_, 23 Haziran 2005 10:58 tarihinde demiş ki:
adam turk ve adanada yasıo hatta aresın en sağlam human clanı oaln fıre da yanı oyunda da**aklı gorunuo amn reel de esıkmıskı bunuyaptı yasık dıorum sadece
swifftdeath nixklı bu sahıs fire clanındadır (murtaza yazdığın buydu aynnıs anlamadım dımı olayı yapan sahıs bu?)

şerefsizmiş... bence yapılcak şey o adamaı banlatmak deneyin[signature][hline]BuyucuCeycey
Japko-Adonis
5x-Fire Paper
Sosyal ağlarda paylaş

sst yannıs analmıs olabılırım hakarete baslayamayalım adama mmurtı bı yapnın bu olduğunu solesın sorra saymaya baslarız cvp beklıoz murtı:)[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

Hala anlamış değilim cihan nasıl böyle birşey yapar.
Ama yaptığına inanıyorum sanada söylediğim gibi ümit; 10 yıllık arkadaşını hacklemiş o eleman neyine güveniyor onu hiç bilmiyorum ama gelir o cafeye gelince görürüm ben onu......

Bu arada Murtaza_ gitti yapıcak bir şey yok :/[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

ümit geçmiş olsun hocam ama eger ki sorun yaşarsan itemları veya accountu geri alma konusunda bilki benim karakterlerimle diezde bir başlangıç yapabilirsin. bu arada bende elimden geleni yapmaya çalışıcam fakat msne bakman gerekiyor. birde şunu söyliim shared account fln demene gerek yok gmlere çünkü seni hackleyen biriyle paylaşım fln kalmaz artık onun için fazla detaya girme hatta ben sana o konuda 1-2 fikir veririm. tekrar geçmiş olsun.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz önce oyuna girdim we hacklendiğimi gördüm..
üzerimde ful lvl1l goblin set +7/56 wizard cepdeki 4.5m yokdu üstüne bide 2 lvl düşülmüştü
hayatımın en kötü anlarından biriydi artık bu oyun çok pis sıktı.Böle bi char nie hack yesin derseniz bende bilmiyorum millet itemimi nereden öğrenebilir dandik bi paper mage gibi dolaşıyordum kim nereden öğrene bilir
artık yok bu oyun bana ğere gm geri koymassa itemleri ve lvlı[signature][hline]Nick:SuPeR_MaGiCiaN
Level:4x
Server:Beramus
Nation:El Karus
Krwlng in my skiN
Sosyal ağlarda paylaş

odin ile beynini oyana kadar konuştum. shared account olmasa bişiler yapardık ama shared olduğu için bişi yapamayız diye tutturdu herif..

Yapıcaz bişiler. Legal yada illegal ama mutlaka yapıcaz bişiler..[signature][hline]Nick : Lively
Class : Paladin
Clan : The_Others
Allies : The_Others² & The_Hunos
Np : 24xxx
BDüşman : CooLTanG
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

abi teknik olarak shared account diil söylemelik bir durum yok yani sonuçta adam hacklemek için almış şifreyi. demeseydin keşke shared diye imkansızlaştı şimdi olay.[signature][hline]unholy ownz u

[Bu mesaj HasMez tarafından 23 Haziran 2005 18:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...