Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

item upgrade leme?

Pyro

Öne çıkan mesajlar

itemler nasıl upgrade edilir kısa ve anla$ılcak $ekilde özetler msnz?

mesela bnm elımde sword breaker (+1) var bunu nasıl upgrade edebılırım de +3 +4 vs olur? cursed upgrade scrollarla olur mı dıye sormu$tum bır ark.a o da onlarla sılahın patlama olasılıgı fln var demı$tı ne kdr dogru? $imdiden t$kler.[signature][hline]Pyro
Sosyal ağlarda paylaş

Moradon> Anvil yanı "Charon" moruğuna gideceksin> satın alacağın scroll: Upgrade scroll...

+5'e kadar upgrade scroll basıcaksın (patlama olasılığı +5'e geçerken 50% civarı)

+6'ya veya daha sonrasına BUS ve Trina gibi scrollar kullanarak geçiriceksin.[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: The_Others
Sosyal ağlarda paylaş

upgarde tamamen sans işi belkı 1123123 tane baslık var hıcbırınde kesın bı sonuc cıkmadı bence hala tamewn sans işi ben dırek satın alıom upgrade ıle uğrasmıom upgrade yaapbıldığım tek sey crımson boot tur cok kere +6/10 hp yapıp 20m dan sattım 1m alıon 5 nus koyuyon bı blessed hp vuruon oluo 20m a satıon karı yeterlıdır herhal bana ole gelıo ama yapabıldığım te upgarde bu ıtem da[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Server: Ares
Np: 14k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 23 Haziran 2005 07:51 tarihinde demiş ki:
Moradon> Anvil yanı "Charon" moruğuna gideceksin> satın alacağın scroll: Upgrade scroll...

+5'e kadar upgrade scroll basıcaksın (patlama olasılığı +5'e geçerken 50% civarı)

+6'ya veya daha sonrasına BUS ve Trina gibi scrollar kullanarak geçiriceksin.

anvili bulamadım desem cok gulersın snrm =) vendor ısmıne dayanaraktan aradım gene bulamadım.soruyorum pm den kımse de tınlamıyor.[signature][hline]Pyro
Sosyal ağlarda paylaş

Upgrade scrolların hepsi anvilin yanında ki Charon denen zatı şerifte var. Ama blessed Upgrade Scroll(BUS) arıyorsan, onlarda abyss dungeon un 20. katında ki npclerden bir tanesinde satılıyor. NPC adını şimdi hatırlamıyom.[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

ben hangı npc den cıkar dıyorum. cogu player merchant acmı$ anvılın önune ,tezgahında 680 kusur upgrade scroll 75 tane blessed scroll vs.coguda civcivli daha :) hemde vendordan daha ucuza satıyorlar (4k kdr hehe) bunlar saf mı kı vendordan alıp daha ucuza satsın? lol.[signature][hline]Pyro
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic_Angel, 23 Haziran 2005 18:30 tarihinde demiş ki:
Abyss dungeonda satılan BUS ların NPC fiyatları nedir acep ?

Bu soruya bi cevap lütfen. Şimdi gidip bakarım kendim ama yolda beni 40 kere keserler.[signature][hline]Name: Vaern
Clan: TheVampires
Class: Glacier Mage
Level: 4x
Biri bana cooltang kimdir, pm ile açıklasın lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...