Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yuksek Sadakat

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar tarzları inanılmaz hoşuma gidiyor bass,gitar,davul,klavye hepside birbirinden güzel Ben bu grubu Sound Check Yarışmasında dinledim ilk olarak davulcularıyla konuştuk istanbulda bi sıralama yapsam ilk 10 un içine senide koyardım felan dedi çok duygulandım ya..

1997 yılında Kutluk Özgüven tarafından “Filinta” adı ile kurulan Yüksek Sadakat gurubu ilk albümünü tamamladı. Popüler Türk müziğine katkısı ile dikkatleri çeken D.M.C.’in ilk rock albümü olarak anlaşan ve albümünü yayınlayan Yüksek Sadakat gurubunun albümünde yer alan söz ve besteler Kutlu Özmakinacı’ya ait.Gurupta yer alan Uğur Onatkut , Cem Büyülkuzun’un teknik alt yapıda katkıda bulunduğu albümde ilk klip hastalıklı bir aşkın anlatıldığı “İhtimaller Denizi”ne Kamil Aydın tarafından çekildi.[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

soundcheck'i veriyordu dream tv orada izledim..
aşırı mantar bir grup bence..hiç de iyi değiller..vasat vokal vasat performans..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
[b]karakedi, 26 Mayıs 2005 14:37 tarihinde demiş ki:
[/b]
evet arkadaşlar, ne yazık ki sistem adminimiz mal..
Yeni Rockı | Üstüne Şehir Örten Şehir
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

*!Suratına tükürür* Nesi vasat olm o vokalin erif diafram konusunda süper bence mükemmel bi vokal[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...