Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En sevdiginiz

Bameso

Öne çıkan mesajlar

Ya bi sey merak ettim pepelek halkı en cok hangi tur muzik dinler.rica etsem sevdiğiniz müzik tipini ve şarkı ve şarkıcıyı yazarmısınız.[hline]Konu ile ilgili link.
-coLdwind-, 20 June 2003 00:50 tarihinde demiş ki:
hmm 400 galon sperm bir boşalmada.. helal olsun :p

Duke_Guybrush, 20 June 2003 00:56 tarihinde demişki:
neyse ki türkiyenin okyanusa kıyısı yok. walla ben bayaa su yutarım çünkü ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

burasi cogunluk metal turu dinleyicilerden olusuyor
yani en azindan melodisi, guzel sozleri olan her sarkiyi dinliyoruz
mesela ben Opeth de dinlerim
ama sion gunlerde Mike Oldfield ile Pink Floyd u olumune dinlyiorm (bir gece Pink Floyd un 8 albumunu dinleyerek sabahladim, bska bir gece de 4 sat Tubular Bells dinleim yatarken)[hline]And the moon sometimes looks like a C
But you cannot eat that
C IS FOR COOKIE AND THATS GOOD ENOUGH FOR ME!
YEAH!
C IS FOR COOKIE AND THATS GOOD ENOUGH FOR ME!
Sosyal ağlarda paylaş

Yogun olarak doom dinlerim.
Grup olarak opeth favorim. sarkisida forest of october...

En sevdiginiz diyince tek bi grup soylemek olmuyor ama simdik DT ye haksizlik yaptigimi dusunuorum mesela :)
En sevdiginiz tur, 5 grup ve sarkilari seklinde daha guzel olur topic bence :)[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

ben ruh halima göre herşeyi dinleyebilirim.

nightwish, blind guardian, manowar, evanescence ve şebnem ferah ağırlıklı diyebilirim şu aralar dinlediklerim için.
ruh halime göre çeşitli metallere çeşitli yabancı pop şarkılarına ve çeşitli klasik müziklere kadar giden geniş bir yelpazem vardır
Sosyal ağlarda paylaş

Nightwish,Lake of Tears,Anathema,Blind Guardian,Almora's Night,Melanie c,Enya,Mustafa Sandal...
Kısacası belli bir müzik zevkim yok. Sanatçıya sempati duyarsam şarkılarını dinlerim(blind guardian). Sevmezsem asla(soad). Bir tek aşırı sert ve brutal vokali olan şarkıları dinleyemem. Gaz şarkılar favorimdir(rhapsody)[hline]Ast Bilak Parbilakir, Suh Tangus Moipiar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...