Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aaaaaaa2 ve vroom

Chemical

Öne çıkan mesajlar

http://www.tallyhall.com.nyud.net:8090/vids/enchiritoQ.mov

Mükemmel ya hahahaha:) gözümden yaş geldi gülmekten.

Buda vroom:) mükemmel ya izlerken ağladım resmen ya şahane birşey şu frame by frame çekim ya hahah
http://www.tallyhall.com.nyud.net:8090/vids/vroomJ.mov[signature][hline]Eski nickim Chemical idi. Şimdi ise Chemical. tamam yok bişi. bakma...
MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
bakmasana lan
Sosyal ağlarda paylaş

ya onu bırakta ağladım gülmekten ya:) bukadar komedi olur hele o adam aniden kayarak ilerlemeye başlayınca ahah.[signature][hline]Eski nickim Chemical idi. Şimdi ise Chemical. tamam yok bişi. bakma...
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
bakmasana lan

[Bu mesaj Chemical tarafından 22 Haziran 2005 01:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

quicktime yoktur download et sağ tıklayıp quicktime ile oynat var heryerde quicktime downloadları

//nekadar çok quicktime demişim[signature][hline]Eski nickim Chemical idi. Şimdi ise Chemical. tamam yok bişi. bakma...
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
bakmasana lan

[Bu mesaj Chemical tarafından 22 Haziran 2005 01:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoulCube, 22 Haziran 2005 01:51 tarihinde demiş ki:
e şimdi noluyo bunda
tebessüm bile edemedim yau

illa birisi sevmicek:) illa espiriler dizilerimizdeki espiriler gibi birisinin utanılıcak hale düşmesi üzerine kurulu olucak.[signature][hline]Eski nickim Chemical idi. Şimdi ise Chemical. tamam yok bişi. bakma...
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
bakmasana lan
Sosyal ağlarda paylaş

abi araba kullanıyor aynı anda hız tümseklerinden falan geçiyor bariz akoru kayıyor adamın:) hareket etmeden önce gayet iyi eheh[signature][hline]Eski nickim Chemical idi. Şimdi ise Chemical. tamam yok bişi. bakma...
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
bakmasana lan
Sosyal ağlarda paylaş

abi copy paste denmiyor ona frame by frame recording deniyor. Çokda zor bir işte tektek çekiyorsun çünkü onları 1 adım atıyorsun çekiyorsun 1 adım atıyorsun çekiyorsun.
Gayette zor birşey normal video çekmekten 10 kat daha zor.
ve şahane birşey:)[signature][hline]Eski nickim Chemical idi. Şimdi ise Chemical. tamam yok bişi. bakma...
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
bakmasana lan
Sosyal ağlarda paylaş

evet ya ulan ben de nerden biliyorum bu olayı diyorum[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] | Mail Me
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben bu olayı bayadır biliyordum ama böyle otururken vınn diye gitmek için kullanıldığını ilkdefa burada gördüm şahane:)[signature][hline]Eski nickim Chemical idi. Şimdi ise Chemical. tamam yok bişi. bakma...
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
bakmasana lan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...