Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünya 20 Yaşaltı Futbol Şampiyonası

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

ilk maçımız çinleydi maç boyunca fena oynamadık aslında ama o son golleri neydi öyle ya salak kalecimiz kaleyi boşalttı kornerde topu yumruklarken cocuk 35 metreden kodu valla...[signature][hline]yalnızlık, hayatta yalnız kalmana yol acan hatalarından sana ders verir ve ilerde bu hataları yapmadan daha kısa süre yalnız kalmanı sağlar
Sosyal ağlarda paylaş

yahu kardesim adamda öyle bi caktı ki hic beklemiodum ya...mac öncesi dalga geceriz diodum 2-1 kaybettik...insallah önümüzdeki macları kazanırız...sanırım grupta 4 takımdan 3 ü cıkcakmıs sansımız baya yüksek yani[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

cs:WooK[cVk]wook o'hara
Sosyal ağlarda paylaş

nerde ızlenıo bu maclar ...[signature][hline]Delıkanlım İşaret Aldığın Gün Atandan
Yürüyeceksin...Millet! Yüreyecek Arkandan
Kucuk Gorme....Hor Gorme Delikanlım Kendini
Şu Kırık Abideyi Yüceltecek Taştasın
Yürü Hala Ne Diye Oyunda Oynaştasın!!!??
FATİH'in İstanbul'u Feth Ettigi Yastasın!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bir olsun bizim olsun ya çin macındaki gbi kazaya kurban gitmeyelimde...bu arada grubun diger macının sonucu çin 3 ukrayna 2[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

cs:WooK[cVk]wook o'hara
Sosyal ağlarda paylaş

hepsi kendini gösterme derdinde takımdakilerin[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...