Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ersun efendi gider...

Mave

Öne çıkan mesajlar

kimsenin ekmeğinde gözümüz yoktur , yeter ki göz zevkimizi bozmasınLar...[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
said:
Mave, 16 Ocak 2005 16:11 tarihinde demiş ki:
kaç gazete yazmış , kapak mı yapmış manşet mi yapmış beni bağLamaz , ben gider dedim ve gidecek :)

mave dur!

Başka gidecek deme gider mider..

...:lol:[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
Sosyal ağlarda paylaş

Sen hiç merak etme , bugün Tahkim kuruLu İstanbuLspor ve Sebatsporun Ligden düşmemek için yaptıkLarı başvuruLarı kabuL ederse zaten iş bana kaLmadan bitecek :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

vaLLa savunmaLarını hiçbir gazete kaaLe aLıp yayınLamadığı için biLemeyeceğim.
Ama tahminimce hakem hataLarından oLsa gerek[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Ne yani türk futboluna katkısı yok diye adamlar ligdenmi düşsün?...

saçma bi yargı.!

mave başkan :D[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...