Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

odadaki uçan ha$ereler

MrBomb

Öne çıkan mesajlar

yazın akşamları kapı pencere açık olduğunda odaya bi dolu uçan ha$ere dolar ve geceliyin odanın ışığı kapandığında hepsi monitöre üşüşür. ben de bu ha$ereleri monitörün üstünde öldüre öldüre vücutlarındaki sümüksü maddeler (a.k.a vıcıkları) monitörün üstünde iz olarak kalır. bu duruma fitil oluyorum yok mudur bunun çaresi[hline]lllllllllllllllllllBLACKlllllllllllllllllllMETALlllllllllllllllllll
Sosyal ağlarda paylaş

ulan aynı topici bende açıcakdım:) az önce odaya 3 cm lik bi kelebeh girdi bacağıma çarptı zıpladım vallahi:)
cam sonuna kadar açık bide lağım patladı leş gibi kokdu oda:) ancak geçdi

Bide bende ekranla ekran koruyucusu arasına giriyio hepden uyuz oluyorum elimi koruyucunun arkasına götürmem için arkasındaki kabloyu çekip çıkarmam sonra statik elektirik oluşmasını önlemek için tekrar bağlamam gerekio:) yoksa koruyucu öne doğru çekince kablo çok sıkı cam öne gelmio geriye çekio
Tabi ben napıyorum? böcüğü elimle korkutarak ekranın ortasına gelmesini bekliyorum ve ekran koruyucu ile ekran arasındaki tek temas eden noktaya ulaşınca PÖRC diye eziyorum ama vıccıkları kalıo:)
[hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .

[Bu mesaj Chemical tarafından 22 June 2003 04:27 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Chemical tarafından 22 June 2003 04:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ahah gıcık bi olay sahiden. Bn genelde "sivrisinek avı"na çıkarım belli günlerde flan, toptan hallediorum :)[hline]a.k.a LaResistance!

Let me ask you one question
Is your money that good
Will it buy you forgivness
Do you think that it could
I think you will find
When your death takes its toll
All the money you made
Will never buy back your soul
Sosyal ağlarda paylaş

gözüm kan çanağına dönmüyor evet aynaya bakdım 6 7 saattir oynuyorum hala dönmemiş:) eskiden 5 inci saatte sulanırdı hehe cidden birazını emiyor zararlı ışınların:) genede dümdüz olduğu için çok yansıma yapıyor o iğrenç suratımı görememek için ışığı kapamam gerekiyor:)

Yazlıkda odama çok arı girerdi (tabi oradada tüfek var:D) bende boncuklu tüfeği kapıp 2 aydır bilgisayara dokunmamış bi manyak olarak arılarla Bee Strike oynuyordum hatta HEEADDD ŞOOOOOT diye bağırdığımı hatırlıyorum:) geçen sene oldu bu olay hehe abi bilgisayarsızlık beni çarpıo
Arının birini havada bala vurmuşdum ne kudurmuşdum
"VEEE HEEED ŞOOOT BEE TERORİST WIIIIN HAHAHAHAHHAA!"
İşin komiği bilgisayara dokunmayalı 2 ay olmasına rağmen hala sabahlıyordum ve arı strikemi sabah 5 de oynamışdım annem gelmişdi odama:)

[hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .

[Bu mesaj Chemical tarafından 22 June 2003 04:38 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Chemical tarafından 22 June 2003 04:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

walla o zımbırtıyı üzerime sıkmam zaten hayatta çok salakça bi icad resmen böcek ilacını üzerine sıkıyosun muahaha
Bi de sineklik hakketten işe yarıyo. Ayrıca artık iguana gibin oldum sinek önümde geziniyo bööle aynen havada yakalıyom ahahha (ciddiyim) hatta genelde sineği izlemiyorum bile salak salak kulaamın dibinde falan geziyo :-)[hline]A Ferrari is a dream, two Ferrari's are paradise while three Ferrari's are just too good to be true ;)

[Bu mesaj Ouz_UFO tarafından 22 June 2003 11:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sivrisinek haric butun o monitore konanlari uzerine bir kavanoz koyup yakalar sonra da disariya z*ttirediveririm.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com

- dark abi parasal sorunum var.

- sen kendini parasal soruna dusuruyosun olm al eline bi sarap, bi de kalem kagit acil sokaklara. yapicagin bu ekstra ordiner yolculuk, aslinda zihninde gerceklesek ve ic dunyani kesfetmende cok yardimci olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

essek kadar hamamboceklerini bile yakalayip atabiliyosun cok rahat. oldurdun ezildi dagildi derdi yok.[hline]
referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

- sen kendini parasal soruna dusuruyosun olm al eline bi sarap, bi de kalem kagit acil sokaklara. yapicagin bu ekstra ordiner yolculuk, aslinda zihninde gerceklesek ve ic dunyani kesfetmende cok yardimci olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

yaninda olmasi gerekmiyo ki zaten mevzuat iceri girince gidip aliyosun mutfaktan geliyosun, zaten alet bi yere beni yakalasin bu diye konmus oluyor. kapatiyorum tersten uzerine, o iceride hede hodo yaparken kapagi da kaydiriveriyorum onden vidalamadan sonra gidiyorum balkona kapagi cekiveriyorum hooooop baskasini rahatsiz etmeye gidiyor.[hline]
referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ouz_UFO, 22 June 2003 11:10 tarihinde demiş ki:
walla o zımbırtıyı üzerime sıkmam zaten hayatta çok salakça bi icad resmen böcek ilacını üzerine sıkıyosun
[Bu mesaj Ouz_UFO tarafından 22 June 2003 11:10 tarihinde değiştirilmiştir]

O öyle diil arkadaşım böcek ilaci degil o üzerine sıktığın. O off sinek kovar falan tarzı ilaçlar senin üzerinde biraktiği koku ile seni sineklere görünmez yapiyor. Sinekler koku alarak yollarını bulurlarmış. Senden o kokuyu aliyorlar ve göremiyorlar seni. Ayni zamanda da hoşlarınada gitmiyor o koku dolayisiyla sende rahat rahat yaşiyorsun.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bameso, 22 June 2003 11:40 tarihinde demiş ki:
Sen işte sadece kendine muslumansın kardesım =) seni rahatsiz etsin bize nie mutsuz etsin.[hline]karpuz, 16 June 2003 15:17 tarihinde demiş ki:
ben korkarım özellikler beyaz ve yağlı olanlarından...

e be biraderim senin onerdigin mantikla sorumluluk bilincine girersen hayatin elde cihaz bocek kovalamakla gecer. bir elin nesi var bin el bir ses cikardi mi ne olur. her insanda bir beyin 2 bacak 2 kol var ki sinek kovalasinlar.[hline]
referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

Sosyal ağlarda paylaş

Abi uçan ve vızıldayan yaratıklardan kurtulmanın en iyi, en manyak yöntemi bence:
Deodorant+çakmak...
Deodorant sağ elde çekmak sol ele alınır çakmak yakılır.Nişan alınır ATEŞ.deodorant a basılır ve vızıldayan cisim 2sn de yerdedir.
nıhahah :D

[Bu mesaj -xception- tarafından 22 June 2003 13:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

zuhahah gzl fikirler çıktı hll beyler. benim aklıma da bişe geldi. bilgisayarımı ve benim oturduğum sandalyeyi çevreleyicek şekilde bi cibinlik yaptıriim. bölece bu dertten kurtulmuş olurum :lol:[hline]lllllllllllllllllllBLACKlllllllllllllllllllMETALlllllllllllllllllll
Sosyal ağlarda paylaş

En iyi yöntem ben ce şudur
eline alıcaksın havluyu 15 dakikalığına sinek avına çıkacak sın çıkmadan önce pencereleri kapamayı unutmayın
sonra eline aldığın havluyla birlikte kolunu yukarda geriye doğru
getirip iyice kasılcaksın . sonra önünde duran sineğe (uçuyor olması ya da konuyor olması önemli değildir) nişan alıp bütün gücünle havluyu sallıyacaksın. Ondan sonra sineği kırık bacakları ve ezilmiş vücudundan başka hiçbirşey kalmayacak.
ve sende evde sinek olmamasının huzuruyla bilgisayarının karşısına geçip güzel güzel bilgisayarınla ilgileneceksin.

kısacası olay bundan ibaret

bu yazıyı okuyun ve

bu yöntemle sineklerin kökünü kurutun

bu yöntemin bütün telif ve reklam hakları bana ait olup
bu yöntem sadece bu yazı okunduktan sonra kullanılabilir.[hline] HH HH RRRRR a
HH H oo R R a a
HHHH o o RRr aaaa C U L E S
H H oo R R a a
HH HH RR RR a
Sosyal ağlarda paylaş

yaz ne gerek var öle teknolojik işlere falan ya,
ben böcek strike'ı elimle oynarım çatır çutur vururum duvarlara;
o yüzden elim geniş ayalı olmuş heralde :P
Yazlıkta saat 5de uyanıp 15-20tane öldürmüştüm yarımsaatte, ark.ın annesi uyamıştı, double şat bile yapmıştım :)[hline]a.k.a LaResistance!

Let me ask you one question
Is your money that good
Will it buy you forgivness
Do you think that it could
I think you will find
When your death takes its toll
All the money you made
Will never buy back your soul
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...