Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müzikaller

Beatlefan

Öne çıkan mesajlar

south park bigger longer uncut
jesus the superstar
bikac sene once oscar alan bitane vardı adını hatırlamıyorum ama show dunyasıyla ilgiliydi
boyle bunun gibi bikac tane daha izlemişliğim var ve hepsini sevdm ama hiç oyle hastasıyım diye dolasmadm ama aslında seviyorum yani[signature][hline]get up,stand up,dont give up the fight
Sosyal ağlarda paylaş

chicagoydu oscar alan

şayet müzikallerden hoşlanıyosan 1972 yapımı "caberet" var, klasiklerden sayılır onu izlemeni tavsiye ederim.

ayrıca eğer ciddiye alınarak sanatsal kaygılarla çekilirse çok hoş yapımlar ortaya çıkabiliyor[signature][hline]"zamanı gelmiş bir düşünceyi durdurabilecek hiçbir ordu tanımıyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

benim izleyip ilk aklıma gelenler,en çok sevdiklerim, Hair,Calamity Jane,The Music Man,The Sound Of Music, Singing in the Rain,Grease,Mary Poppins diye gidiyor.
Daha da bir sürü var aslında.
Cabaret'i izlemedim,ama müzikleri çok hoşuma gidiyor. Onu da izlemek lazım.[signature][hline]And in the end, the love you take, is equal to the love you make...

Beatles is gear!
Sosyal ağlarda paylaş

johnny depp' in başrolde olduğu Crybaby de gayet keyifli bir müzikaldir kanımca..
hatta filmde iggy pop da oynamakta, izlemiyenlere şiddetle tavsiye edilir.[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

Jesus Christ Superstar (Üstüne tanımam)
Grease (Çok eskidir ama hoşuma gidiyo be!)
The Nightmare Before Christmas (Tam anlamıyla bir müzikal sayılmaz ama yine de hoştur, güzeldir, özeldir)
Bi de Cabaret (Money makes the world go around the world go around the world go around...)[signature][hline]Diablesse 18 Ekim 2004 tarihinde MSN'de demiş ki:
mama yiyiom ben
Gunn, 18 Mayıs 2002 16:07 tarihinde demiş ki:
ağlama değmez minoooooc, bu göz yaşlarınaaa
Sosyal ağlarda paylaş

Cats, Phantom of the opera, my fair lady falan
Ha cats i falan gidip izlemedim ben(uzak zaten teee amerika) DVD, yayıldığım yerden elde kola izlememe rağmen iyiydiler
Hair grease süperdir bu arada.. Hmm evita vardı galiba bide.. Ha bi de Şener Şen'in veMeltem Cumbul'un olduğu vardı adı da... hmm Mucizeler Komedisi.. evet evet 55milyon baymıştık.. bu da çok güzeldi. Ama müzikal değildi sanki daha çok müzikli drama gibi bişidi yav! Ama güzeldi[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...