Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lokomotif ve/veya Buhar Makineleri (a.k.a. Imdat Ödev)

Nefr

Öne çıkan mesajlar

Sevgili arkadaşlar, işlerimin çok yoğun olduğu ve Paticike girecek zaman bulmakta bile zorlandığım bu dönemde, hatun kişinin kendi yoğunluğu dolayısıyla bir araştırma ödevini bana sallaması sonucu epeyce zor durumda kalmış bulunuyorum.

Elinde daha önce lokomotifler veya buhar makineleri ile ilgilii araştırma metni bulunan veya bana referans gösterebilecek olanlardan yardım bekliyorum efenim. Alan endüstriyel tasarım olduğu için, sanırım çizimler de epeyce faydalı olacaktır.

Bu hususta bana yardım edecek olana minnettar kalırım, muhtelif post sayısı editleme, madalya verme işlemlerine girmem olasıdır =P

15.000 küsür kişiden birinde kesin vardır birşeyler mantığından hareketle açıyorum bu topii, umudumu boşa çıkarmayın, kar yağdırmayın güvendiğim dağlara. =]

wanderer, sende vardı böyle bir ilgi alaka, hatırlıyorum bir yerlerde okuduğumu. ayrıca jankis sen de sanki konuya ilgi duyuyordun, bir de general benzer bir konudan bahsetmişti. ayrıca unity, senin de bir ara buhar makinesinin temeli ile ilgili epey detay verdiğini hatırlamaktayım.
hmm, bu kadar galiba, hafızamdan şu an bu nickler çıktı konuyla ilgili, hatırlamaya kasıyorum ama, hatırlamadığım ama daha önce bu konuda mesaj atmış olanlar da delikanlı gibi yardım etsinler lütfen, hatırlarım elbet birgün =P

Not: Hayır kılıbık değilim; yardımseverim, düşünceli ve paylaşımcıyım.
Not 2: Hayır tembel değilim, zamanım yok bu ara. =]
Sosyal ağlarda paylaş

yannı dur bakayım bulunabilecek bilgide kitaptan ibaret olabilir.kuruş hesabı yapılan dönemden kalma kitabı da nasıl edinirsin bilmem gelsin babam sorarım.belki nette flaan biyer wardır google dada bi arat şehirlerimiz uyuşsa bulsam weririmde izmirliyim aynı zamanda[hline]
www.hayalkent.net/freestyle

[Bu mesaj Craven tarafından 11 June 2003 16:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Lokomotif siyahtır. Beyaz istiyosanız beyaza da boyayabilirsiniz. Ama delikanlı makinist siyah lokomotif kullanır.

Sil beni listeden =P[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

Tıkla :P
ehee bu şakaydı..

Nefr tıklaa
lol tamam.. daha fazla şaka yok.
-------------------------------------
süper site
hmm
hedehödö
lokomotif bizden sorulur:P[hline]-Master Yoda, I'm ready
-Much you have learned Urza, but a lamer still you are not
-But Master, I've completed the trials
-One more obstacle to overcome and a lamer will you be... get lame you must

Padawan UrZa, 22 October 2002 17:30 tarihinde demiş ki:
bende de 1024 ram war:)
Lamer Master 2 : Lamer Outcast
Coming Soon...
Sosyal ağlarda paylaş

Yardıma çabalayan arkadaşlara teşekkür ederim.
Diğerlerinin de tepesine buhar makinası düşsün, ayıptır yaf.

15K+ adamı not almak uzun sürdü, ama hepinizi yazdım listeye, görüşeceğiz tek tek.

Zar zor yaptık bişeyler ama lise ödevi gibi oldu valla, ben olsam hocanın yerinde, hiç şansı yok öyle dangalak bir ödevin; umarım hocası benden epeyce daha insaflıdır ehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Nefr eğer ödev hallolmadıysa yardımcı olabilirim sanırım. (yeni gördüm topici)

Benim aile, petkim de çalışıyo. Orda bu buhardır boktur püsürdür o dalgalardan var. Onlardan, işleyişi hakkında bilgi getirmelerini fln isteyebilirim. Hatta direk onları denetleyen müendiz amcaların bu konuda bişiler yazmasına ön ayak olabilirim...

Nedir son durum ödevde?
Sosyal ağlarda paylaş

Sağol Eno. Verdik işte bişeyler, harala gürele abuk subuk bi 20 sayfa yazı yazdım, yani işte lisedeyken versen öyle bir ödevi geçer not alırsın ama üniversitede bir araştırma olarak verdiğinde kızcağız ne olacak sonu bilmiyorum. Neyse, hazırlamış olduk işte sonuçta. =]

Seni de sildim listeden bu durumda ehe =P

Teşekkür ederim yine de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...