Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Immortal_Spawns clani Ares serverinda kurulmustur.

Anelor

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaslar bugun Immortal_Spawns clanini kurmus bulunmaktayiz.Clanimizi buyuk hedeflerle kurduk ve bunlari basarmak istiyoruz.Clanmizi katilmak isteyen arkadaslar asagida yazacagim kurallara uygunluk gosteriyorlarsa bana msn adresimden veya pm atarak ulasabilirler.

Gereksinimler:
1.Az da olsa ingilizce bilmek zorunludur.
2.En az lvl 40 olmak zorunludur.
3.En az 500 Nation Pointe sahip olmak zorunludur.

Kurallar:
1.Clanimizda kufur etmek yasaktir.(Sikayet belirtildiginde clandan ban sebebidir)
2.KS yapmak kesinlikle YASAKTIR ve clandan ban sebebidir.
3.Clanda lider,asistanina ve clan uyelerine gereken saygi gosterilmemesi halinda clandan ban sebebidir.

MSN:[email protected][signature][hline]My fate is hiding in the dark or its my mind that steals the light.

KO
-----
Name:Anelor
Clan:-
Class:Assasin
Lvl:4x
Np:0

[Bu mesaj Anelor tarafından 19 Haziran 2005 21:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Clan Leaderine ve asistanına niye saygı göstersin herkeze eşit göstersin niye sizin ayrıcalıgınızmı var clan başkanısınız diye adamın bi tarafımı korkucak ah buna yalaklık yapiim yoksa clandan atar muaz allah ???[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 19 Haziran 2005 21:51 tarihinde demiş ki:
Clan Leaderine ve asistanına niye saygı göstersin herkeze eşit göstersin niye sizin ayrıcalıgınızmı var clan başkanısınız diye adamın bi tarafımı korkucak ah buna yalaklık yapiim yoksa clandan atar muaz allah ???

''Kanka napper a.q bizim bi ark war daha lvl 15 ama a.q'yuyor bulcanlarin fln .pneyi alsak clana lvl atlatiriz hem'' gibi konusmalar istemiyorum, istemiyoruz.[signature][hline]My fate is hiding in the dark or its my mind that steals the light.

KO
-----
Np:600
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gladros, 19 Haziran 2005 21:55 tarihinde demiş ki:
efet biraz bu sözlerden öyle algılanıyor clan leader'a saygısızlık affolmaz ama member'a yapılınca bişi olmaz gibi olmuş

bu tarz bir amacimiz yok onun icin editleyip duzeltim yazimi[signature][hline]My fate is hiding in the dark or its my mind that steals the light.

KO
-----
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_catastrope_, 19 Haziran 2005 23:03 tarihinde demiş ki:
sanırım ben göremedim... bu clan hangi serverda?? :)
başlığı oku :D[signature][hline]Name:CamthalionTasardur| _TaFFy_
Lvl:61 | 46
Clan:ANCIENTS | ANCIENTS
Nation:Karus | Karus
Job:Elemental Lord | Shaman
Server:Ares | Ares
National Point : 5xxx | 100 :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 19 Haziran 2005 23:05 tarihinde demiş ki:
said:
_catastrope_, 19 Haziran 2005 23:03 tarihinde demiş ki:
sanırım ben göremedim... bu clan hangi serverda?? :)
başlığı oku :D

hehehe dedim sana sanırım ben görmedim diye :D:D:D[signature][hline]Server: Diez
Nation: Karus
Char: Rogue
Lvl: 59(60 oluyorumm.. oluyorummm..)
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar bu clandaki isim tamamen Neverwinters Nights oyunundaki guildim olan Immortal Spawns'dan alinmistir KO ile ilgili hicbir ilgisi yoktur.Lutfen boyle benzetmeler yapmayiniz.Tebrikler icin hepinize cok tesekkur ediyorum arkadaslar.[signature][hline]My fate is hiding in the dark or its my mind that steals the light.

KO
-----
Clan:Immortal_Spawns

[Bu mesaj Anelor tarafından 20 Haziran 2005 12:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

allah yardımcın olsun clan kurmak da yonetmekde zordur basarılar allah sabır versın[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Server: Ares
Np: 13k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tribula_IV_, 20 Haziran 2005 12:07 tarihinde demiş ki:
allah yardımcın olsun clan kurmak da yonetmekde zordur basarılar allah sabır versın

saol arkadasim[signature][hline]My fate is hiding in the dark or its my mind that steals the light.

KO
-----
Sosyal ağlarda paylaş

insan yaw pardon onuda yazmayi unutmusum ne acemi bi forum kullaniciyim ben böhühühü durun editleyem
böhühühüü 30dk cinden editlene biliomus sadece harbi acemiyim ben[signature][hline]My fate is hiding in the dark or its my mind that steals the light.

KO
-----

[Bu mesaj Anelor tarafından 20 Haziran 2005 13:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...