Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ogame hakkinda?

Raistin

Öne çıkan mesajlar

son günlerden neden devamli site gocup duruyor bilgisi olan varmı? (birde site kapalıyken evrenelre girebilioduk giris icin evrenlerin linklerini bilen varsa gondersin lutfen saolun)[signature][hline]Grimwolf, 15 Haziran 2005 22:44 tarihinde demiş ki......
Post kasmak ya da kasmamak işte bütün mesele bu...

Sosyal ağlarda paylaş

valla ben hem kablo hem adsl de denedim (izmir) opera,ie,firefox,netscape ile de denedim ama hala sayfa bende acilmiyor artik ugrasmayi biraktim. bendeki sorun ilginc ping atiyorum ip adresini cozumluyor ama ondan sonra time out oluyor anlayamadim bir turlu. evdeki 2. bilgisayarda aynı soundan muzdarip.[signature][hline]Amor ordinem nescit
Sosyal ağlarda paylaş

Bakin beyler ben artik turk serverlarinda oynamiyorum, oyunu biraktim ama eskisende olmustu. Forumlarda bir link vardi ve o linkden giriyorduk. Yani buyuk ihtimalle oyun calisiyordur ama ana sayfada problem oluyor.

İstediginiz servera baglanmak icin alttaki gibi bir seyler yazmaniz lazim.
http://www.ogameXXX.de/game/reg/login.php

Burda xxx sizin oynadiginiz evren oluyor, hangi evrende oynuyorsaniz onun numarasini bulmaniz lazim historye filan bakin belki bulursunuz.

ornek http://www.ogame180.de/game/reg/login.php
ingiliz 6.evren giris sayfasi.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse düzeldi bende sorun. evren 2 daıtmışlar.. kouz gibi savunmayı gemileri delmisler gecmisler.. evren 7 de üzmüsler gene beni.. ama deli maden birikmis :).. (terror ittifakındanda ozur dlerim giremiyodum. aktif olamadım)
amma velakin evren 1 ve 3 de coşmuş coşmuş :).gelsin komutalar kurvazörler :)[signature][hline]Fire is the universal language
Sosyal ağlarda paylaş

O soyledigim evren numaralarini bulmak icin yanlis bir sifre, kullanici adi gir. Seni gonderdigi sayfanin adresinde bulursun.

History dedigim gecmis (turkcesi boyle herhalde) klasoru, orada ogameXXX.de gibi biseyler varsa xxx soyledigim numaradir. Biraz karisik oldu gaiba ama zor degil. Siz en iyisi site acilinca forumlardan bakin en kolayi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...