Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oynayanlar parmak kaldirsin

Pentotal

Öne çıkan mesajlar

Oyunda 2 server var girebileceginiz Avrupa ve America ilk olarak otomatik sizi oyunu aldıgınız yere gore bi servera atıyor sonra siz istediginiz gibi secebiliyorsunuz Avrupa serverında mı Amerika serverında mı oynamak istediginizi.Karakter secme menusunde veya oyuna log in olunca oralarda bi yerlerde Edit Account olcak ordan Change Territory yazısı olcak ona basında 2 tane secenek cıkar America ve Europe diye secip change derseniz sizi oraya atar bu degişimi ancak 5 kere yapabilirsiniz 5. den sonra kalırsınız orda .
Sosyal ağlarda paylaş

http://support.guildwars.com/cgi-bin/guildwars.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=2076&p_created=1114690180&p_sid=dXj4UZGh&p_lva=&p_sp=cF9zcmNoPTEmcF9zb3J0X2J5PSZwX2dyaWRzb3J0PSZwX3Jvd19jbnQ9MSZwX3Byb2RzPTAmcF9jYXRzPTAmcF9wdj0mcF9jdj0mcF9wYWdlPTEmcF9zZWFyY2hfdGV4dD10ZXJyaXRvcnk*&p_li=&p_topview=1

Yukarda yazdım ama alın burdanda bakın resmi site..
Sosyal ağlarda paylaş

biz cok acayip insanlariz yaw isim verin demiş adam herkes geliooooooo die bagirmiş :D

14lvl warrior/ranger ve kankam Aslanyawrusu ile ben
Lady Warcryer takilioruz ve benim bikaç kanka var isimleri
Cut down , Thantoran panera ,Alatariel anarion

arzu eden olursa birde guildim var tabii daha cok birbirimizi bulmak için açtıgımız bir guild amaç şimdilik o haberiniz olsun ismi Dark Saga haberiniz olsun...[signature][hline]nus ile uslanmayanı etmeli tektir; tektir ile uslanmayanın hakkı kötektir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Enyalios, 11 Haziran 2005 00:47 tarihinde demiş ki:
sendit.com daki eu versiyon demi ?veya farkediyormu bizde arkadaş ile alıcazda

su soruya bi cevap alsak :P[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

uA.com|MSN|Blogs of my life
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...