Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taskmgr Problemi/Trojan.

_FrOsT_

Öne çıkan mesajlar

Dunden once yediğim bir trojan'den dolayı bilgisayar çıldırdı ve taskmgr.exe yi kapattı. makina Görev Yöneticisi,Yöneticiniz tarafından durduruldu diyor. Hiçbir işlemi durduramıyorum Görev Yöneticisini tekrar nasıl aktif hale getirebilirim trojan'i temizlemek için.Virüs'ün dosyası process çalıştığı için kaldıramıyorum. Dos'ta temizlemeye çalışıyorum ancak startup da garip garip şeyler çıkıyor genede. Başlangıçtan kaldırsamda hiçbirşey yapamıyorum. Registry temizliğide yaptım herşeyi denedim ama sanırım taskmanageri çalıştırmadan bişi yapamayacam.Bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen yardım edin. Çıldırmak üzereyim.

Saygılar...[signature][hline]Xaelin...
Sosyal ağlarda paylaş

spy sweeper 3.5'i indir internetten datebaseyi güncelle (update et)sonra windowsu güvenli kip'te çalı$tır.spy sweepere aç temizlesin baktın olmuyor.
baslat>çalıstır'a gir buraya "msconfig" yazarak startupdaki açılıs programlarına bak garip bisey varsa kapat kapalı bisey varsada aç[signature][hline]S.Wraith in Nebula/Locus
Sosyal ağlarda paylaş

zaten program açıp kapatabiliyorum. tarama v.s... yapabiliyorum. bir sürü programla yaptım işlemide. silsende bir işe yaramıyor. ilk restart tan sonra tekrar çıldırıyor. taskmgr şu an tamami ile deaktif o yüzden arka planda ne çalıştığını göremiyorum. systray bile kapalı startup da hiçbişi yok kaldırdım ne var ne yok en sonunda ama gene aynı.[signature][hline]Xaelin...
Sosyal ağlarda paylaş

Ümitlen. AVAST indir kur. FULL SCAN yap... AYARLARINI KARIŞTIRMADAN yap yalnız. O sana şunu bunu buldum falan diyecek. Sonra bilgisyar açılışında Güvenli Kipe geçmeden önce o bir daha search yapıcak. Orada hepsini silecektir

Unutmadan! Updatelerini yapmayı unutma programın. Ha bi de gözünü seviyim Explorer kullanmayın salak program yol geçen hanı gibi
opera, firefox, maxton vs. kullanın (Abi kesin Explorer kullanıyosun demiyorum yanlış anlaşılmasın)[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...