Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eylem olasılığı..

OogieBoogie

Öne çıkan mesajlar

Lag vardır yada heal basarken yanındadır adam heal basma süresin bitene kadar uzaklaşır yada büyülerde biri vurur.Bunun seviyeyle bir alakası yok bildiğim kadarıyla hiç farketmedim.Okdada adam haraket eder lagdan aynı yerde kalmış gibi görünür ama haraket etmiştir lag hafif geçtğinde tutturamadığın bilgisi gelir cast faild der[signature][hline]Krwlng in my skiN

[Bu mesaj Gladros tarafından 19 Haziran 2005 21:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lahoyy bende var artık shadowun en hunterlısı:D

kım vurulcak soleyın? ama hala dual shardlı gunlerımı arıom:(

okcu zevklı deıl bence stelth yokkı spıke town yapasın:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Server: Ares
Np: 13k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tribula_IV_, 20 Haziran 2005 12:23 tarihinde demiş ki:
lahoyy bende var artık shadowun en hunterlısı:D

kım vurulcak soleyın? ama hala dual shardlı gunlerımı arıom:(

okcu zevklı deıl bence stelth yokkı spıke town yapasın:D

sen de explore yerine assasin skillerine ver :D arrow shower town yaparsın stealthin acık olur milletin dibine girer cakarsın beshli beshli :D[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

la lvl kaç kı oyunuyapıım 62 yı bekle ama kasmak da zor gelır bu saatten sorra 3 gunde 59-60oldum ztn 60-61 en az 5 guna lır bender o da olum demek ya ama assasıne donmeyı dusunuom hala ya sen shard satıodun bı ara konusalım sunu senle belkı alırım:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tribula_IV_, 20 Haziran 2005 12:28 tarihinde demiş ki:
la lvl kaç kı oyunuyapıım 62 yı bekle ama kasmak da zor gelır bu saatten sorra 3 gunde 59-60oldum ztn 60-61 en az 5 guna lır bender o da olum demek ya ama assasıne donmeyı dusunuom hala ya sen shard satıodun bı ara konusalım sunu senle belkı alırım:D

bizim accu lord dellendi yine dun gece bow unu sattı tekrar assasin olcak.
adam archer acmıshtı karakteri sonra assasin olmushtu sonra tekrar archer oldu simdi dogru yola dondu yine sin oldu.
ben shard ı satıom da ama satmadan once bi +7 bulmam lazm.eger bulabilirsem satarm sana.Bu ara pazar fiyatı ne idi onu da hatırlamıom tam.Paar fiyatından daha ucuza veririm sana. Gecenlerde yaptıgın o iilik hala aklımda.Bulabilirsem bi +7, hallederz shard olayını[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

iilik? suya dustu yok olduy bız rakıbız o aramızda yoksa hıc bı orq u master yapmak için yardım etmm:D ya ben bugune kdr oplam 7. reskılım:) bı gecede assasın -okcu - yıne assasın olduğumu bılıom hemde lvl 58 de para battı herhal:P ama napıım sağlam bow gelmişti elıme chıtın bow+7 sorra tezgaha koydum sağlam pazarlıla ustune 400m verıp dual +7 shard yapmıstım da neyse sılındıler hatırlatma:S sımdı surunuoz işte bulıım yolunu yıne sin olcam kesın ama bnmde onca ıb+7/70 i satmm lzm belkı de kardesım su an satmıstıur:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

dun gece pek yoktu pazarda ib+7/70 eger pazarda duruosa satılmıshtır. Bu aralar fiatlar hafiften dususe gecti.KE gelene kadar kullanılmayan itemları elden cıkarmakta yarar war.KE ye paralı girmek lazım :D[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...