Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UP

Marl0_on

Öne çıkan mesajlar

yafs çok özür dilerim bölüme uygun bişi deil ama ben bişi sorcam ''UP'' ne demek bi forum kullanma özürlüsü olarak sizlerden özür dilerim falla bi daha yapmıcam :([signature][hline]Name:CamthalionTasardur| _TaFFy_
Lvl:61 | 46
Clan:ANCIENTS | ANCIENTS
Nation:Karus | Karus
Job:Elemental Lord | Shaman
Server:Ares | Ares
National Point : 5xxx | 100 :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 19 Haziran 2005 23:07 tarihinde demiş ki:
yafs çok özür dilerim bölüme uygun bişi deil ama ben bişi sorcam ''UP'' ne demek bi forum kullanma özürlüsü olarak sizlerden özür dilerim falla bi daha yapmıcam :(

Up demek update demek.... genelde bura kullanılan amacıyla bi opiğin daha rahat görülmesi için bi post atarak tekrar en üst sıraya getirmek.... Bu arada hasmez bakalım bu topiğini görünce ne dicek...:)
ama o demden ben diyim.... gerçekten gereksiz bi konu olduğunu eminim farkındasın ;)[signature][hline]Server: Diez
Nation: Karus
Char: Rogue
Lvl: 59(60 oluyorumm.. oluyorummm..)
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_catastrope_, 19 Haziran 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
said:
Marl0_on, 19 Haziran 2005 23:07 tarihinde demiş ki:
yafs çok özür dilerim bölüme uygun bişi deil ama ben bişi sorcam ''UP'' ne demek bi forum kullanma özürlüsü olarak sizlerden özür dilerim falla bi daha yapmıcam :(

Up demek update demek.... genelde bura kullanılan amacıyla bi opiğin daha rahat görülmesi için bi post atarak tekrar en üst sıraya getirmek.... Bu arada hasmez bakalım bu topiğini görünce ne dicek...:)
ama o demden ben diyim.... gerçekten gereksiz bi konu olduğunu eminim farkındasın ;)
bilmemek ayıp deil örenmemek ayıp sormasamıydım? tmm neyse hiç açmadım say :([signature][hline]Name:CamthalionTasardur| _TaFFy_
Lvl:61 | 46
Clan:ANCIENTS | ANCIENTS
Nation:Karus | Karus
Job:Elemental Lord | Shaman
Server:Ares | Ares
National Point : 5xxx | 100 :D
Sosyal ağlarda paylaş

UP= ultra premium
:D:D

[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Server: Ares
Np: 13k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim

[Bu mesaj Tribula_IV_ tarafından 19 Haziran 2005 23:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 19 Haziran 2005 23:11 tarihinde demiş ki:
"Bu arada hasmez bakalım bu topiğini görünce ne dicek..."

ahhhahaha...

Birisine sorularak öğrenilecek konulardan bi tanesi bu. Çok garip gelmedi bana açıkçası...[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: The_Others
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 19 Haziran 2005 23:11 tarihinde demiş ki:
"Bu arada hasmez bakalım bu topiğini görünce ne dicek..."

ahhhahaha...

up & bump diicek. daha açıklayıcı söylemek gerekirse up=üst,yukarı oldugu için eskiyen bi topici üstlere çekmek için kullanılıyor. up ta kullanılıyor bump ta kullanılıyor her biride kullanılıyor öyle yani. pilav rezil oldu şimdi antrikota el attım 15-20 dk yokum haden bye.[signature][hline]unholy ownz u

[Bu mesaj HasMez tarafından 19 Haziran 2005 23:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya diyelim ki

sen mesaj yazdın bi topic e

"selling complete gloves +9/19HP" şeklinde...

Bi baktın kimse mesaj yazmamış o topic'e... Senin içini bi burukluk kaplıyor tabi.. Bi bakıyosun senin topic'e hiç cevap gelmediği için yavaş yavaş altlara düşüyor... Senin üzüntün kat be kat artıyor. o sırada aklına supersonic bir fikir geliyor... "O zaman ben bu topic'i niye uplamıyorum" diyosun..

ve hemen yeni mesaj olarak "up" yazıyorsun... Bi bakıyosun ki mesajın alt sıralardan tekrar üstlere çıkmış... :) Anlatabildim mi?[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: The_Others
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 19 Haziran 2005 23:46 tarihinde demiş ki:
ya diyelim ki

sen mesaj yazdın bi topic e

"selling complete gloves +9/19HP" şeklinde...

Bi baktın kimse mesaj yazmamış o topic'e... Senin içini bi burukluk kaplıyor tabi.. Bi bakıyosun senin topic'e hiç cevap gelmediği için yavaş yavaş altlara düşüyor... Senin üzüntün kat be kat artıyor. o sırada aklına supersonic bir fikir geliyor... "O zaman ben bu topic'i niye uplamıyorum" diyosun..

ve hemen yeni mesaj olarak "up" yazıyorsun... Bi bakıyosun ki mesajın alt sıralardan tekrar üstlere çıkmış... :) Anlatabildim mi?

up olayını en ii murtaza bilir zaten bu tür forumlarda pek iplenmedigi için up mup bi şekilde dikkat çekmeye çalışıyor. arada bizde arkadaşları olarak yardım ediyoruz tabii. murtaza üzülme kardeş al uplıyorum[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 20 Haziran 2005 00:01 tarihinde demiş ki:
git sen mutfaa, antrikotlari hallet.. ibiş :D

sen 62 olmadın mı daha? o imza da ne o 61
gibi konuyla alakasız sorularla da bir konuyu uplayabilirsin mesela :D[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

senı ben gecen clansıoz gordum galıba ottoman prıbce yannıs mı hatırlıom?

die de konu Up lanır[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tribula_IV_, 20 Haziran 2005 12:24 tarihinde demiş ki:
senı ben gecen clansıoz gordum galıba ottoman prıbce yannıs mı hatırlıom?

die de konu Up lanır

dogrudur.Totosh un abisi girmishti karakterle.Birini cıkartayım derken butun klanı dagıtmısh yalıshlıkla.Telefon numaram manukyanınkine dondu o gun abi klan dagildi heklendik mi die.
Tam da bizim arkadas heklendikten bir gun sonra.
Oyle dolashtım biraz :D millet klan invite atıp durdu.Klanlara girip levellere bakıp bakıp cıktım sonra toplandı tekrar klan.COk online olmayan adamlar dısında herkes tamam yine.
İsin komigi klanı toplamak icin bizim lider giremediginden, yerine giren arkadash klanı yanlıshlıkla bi daha daıttı.Bir gun icinde iki defa dagildi topladik. O gun komediydi tam...[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

aslında daılan clan toplamak zor oluo ya bıde haklısın clansız gezerken ordan burdan teklıf gelıo bende hee dııp hepsıne gırıp5 er dk saorra çıktım en fazla UkhıghteG da 1 gece durdum sorra sıkıldım clan teklıflewrınden kendıme dandık kurdum adamlar clansız demesın dıe baktım kendı clanım 15 kişi oldu:D kardesım herkesi toplamıs:) onu da kapadım ve ozume dondum: The_Others a :tebrikz:[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...