Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bazi kart ozellikleri.

tunca

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

Dedigin gibi Protection black li bir creature a siyah creature lar zarar veremez, ayrica oyna girdimi hic bir siyah buyu islemez ve siyah creature lar blocklayamaz. Bak o tur cardlari su gordugun uncommonla yok edebilirsin. adam Creature sacrifice etmis olucak tabi onunde diyelim 2 creature varsa Protection i olmayan creature inida sacrifice edebilir :)
Birde Wrath of god gibi Mass buyulerle....

Extended kaldi saniyorum[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Wicked Nefhir Darv'el

Sosyal ağlarda paylaş

Kendi Yaptığım Kartlar[signature][hline]Beynini Yedirmek İsteyen Tıklasın...

xueshen, 13 Ağustos 2004 01:42 tarihinde demiş ki:
heheheheh ben 190 pingle combo yapmış adamım hehehhee

Head, 31 Temmuz 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
bana araba çarpmıştı
böyle fırfır dönüp düşmüştüm.
kolam da düşmüştü
kalkıp kolam nerde lan demiştim.
sürücünün sinirleri bozulmuştu küfür etmişti
sonra esnaf geldi sen çocuğa ne küfür ediyosun diye
dövdüler bunu ayaküstü.
Sosyal ağlarda paylaş

prot lu creature lar icin de her turlu mass buyu calismio tabii ki. mesela silver knight a bakin 2/2 pro red, first strike. sen bunu pyroclasm, starstorm, earthquake, shar phoenix vs seylerle olduremessin. cunku o kartlarin hepsi mass olmasina ragmen verdikleri damage in source u kirmizi. ama white knight a (2/2 pro black first strike) massacre atarsan (hem de belese gelir, all creatures get -2/-2, you can play without paying its mana cost if an opponent controls a plains*) olurler, belli bi source dan gelmedigi icin -2/-2 effect i.

*wording yanlis olabilir kac senedir gormuorm karti
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
bir land bir turda birden fazla mana üretebilir mi? Yani twiddle la untap ettiğimiz bir land tekrar aynı tur içinde mana üretebilir mi mesela? bi Palinchron combosu vardı zamanında fakat 5th. editionda yanlış hatırlamıyorsam bir land bir turda sadece 1 mana üretebilir diye bir kural vardı. yeni rulebook'larda da aksini söyleyen bir kural yok.. Ne diyorsunuz??[signature][hline]"It can only take place
When the struggle between our children has ended
Now the Miracle and the Sleeper know that the third is love

Love is THE DANCE OF ETERNITY"
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
said:
Obi_Wan, 09 Eylül 2004 19:49 tarihinde demiş ki:
Protection özelliği nasıl bişey arkadaşlar? Yani mesela protection from black olursa black creatureler zarar veremiyor mu? Peki adamın elinde sadece black deck varsa nasıl öldürebiliyor o adamı? Black spell de mi işlemiyo?

protection DEBT diye kısaltılan özellikler veriyo..
D- damage from (qualility) is reduced to 0
E- cannot be Equiped or Enchanted by (Quality)
B- cannot be Blocked by quality
T- cannot be target of spells or abilities of (quaility)
burdaki quality bi renk,creature type vs olabilir.
kural sorularınıza en iyi cevabı her zaman
http://www.wizards.com/default.asp?x=mtgcom/satschoolarchive sitesinden ulaşabilirsiniz.[signature][hline]Don't be afraid of dark, be afraid of what it hides.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
said:
Obi_Wan, 11 Eylül 2004 12:25 tarihinde demiş ki:
indestructible olanlar da hiçbir şekilde yok edilemiyor değil mi? Yani onlara mass büyü felan da işlemiyor?

bir örnek vereyim darksteel collosus...
bunu sacletmen(zor anca büyü yaparak..) ettirtmen gerek yoksa sen onu ne kadar öldürürsen öldür o libary e geri döner..
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
mesela, ben geldim senın white knight'ıan shock attım senin knight'ın 2 dmg aldı dimi sen can adaguran guardian'ı tap ettin ne yapıyo kart tap edicne 2 dmg prevent ediyomus , o shockdan gelen 2 zararı korumuş oldun knightin mutlu mesut yasamaya devam etti gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...