Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lancraft

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Selam beyler net le alakalı oldugundan buraya acmayı uygun buldum;
Simdi ben eurobattle serverlarında warcraft oynuyorum ama birturlu host olamiyorum bunun modemin firewallından kaynaklandıgını zannediyorum simdi ben annemin pcsinden bagliyim kablo net kullanıcısıyım annemin pc server mahalinde oluyor bende ona bagliyim iste modem kablo netin verdigi bir modem markası ne bilmiyorum simdi ben host olmak istedigimden arastırdım ve lancraft diye bi program buldum ama bi turlu anlıyamadım bu olayı bi ara bi arkadas bir yerden indir demisti bu dosyayı ama ben indirmemistim tekrar arastırdım ve buldum iste ama anlıyamadım belki cozumu bu degildir tam bilemiyorum bilen varsa bi yardım edebilir mi?[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ben sana açıklıyım güzelce.
şimdi bak once giriceksin modemıne artık modelı neyse
ordan nat rule ayarları vardır services te olması lazım
neyse ordan
6112 nolu portu acıcaksın.TCP olarak.
kaydetıceksın
sonra gırıceksın battlenete
host game dıyceksın :P
sonra dota kurcaksın anında mıllet üşüşcek servera
bi bakıcaksın herkes slm slm s.a s.a slm diycek.. :P[signature][hline]İmzam yok abi Parmak basayım mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

olmadi opmeleri mi geri alıyorum :D network connectionsdan girdim abi modemin oldugu baglantiya orda Tcp permit all du ordan add dedim 6112 yaptim falan res attirdi tamam kurdum olmuyor?[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life
Sosyal ağlarda paylaş

ben senın modemı bılmıyorum ama tum modemlerde vardır bu.
neyse ben sana bendekılerı anlatıyım
sonra sendekılere gelelım.

bunlar benıım modemımdekı ayarlar senınkınde nasıldır bılemıycem ama bu kadar resımı upload yapmaktan canım cıktı :)
neyse olmassa da kusura bakma..[signature][hline]İmzam yok abi Parmak basayım mı ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...