Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

charlarmı silindi?

s_q_u_a_l_L

Öne çıkan mesajlar

charlar silindi geri koycaklar ben warriorla girdim baktım SELECT EL KARUS Diyo deli oldum[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

yalnız biri servera girip char DB sini sildiyse ne gulerim.Bu kadar bug ı olan oyunda yapılmaz mı yapılır :D
guler guler aglarım sonra da USKO yu terk ederm[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 19 Haziran 2005 16:27 tarihinde demiş ki:
Ben öyle bişey görmedim şu ana kadar, allahtan görmedim, PC'nin başında yığılıp kalırdım billaha...

wala sırf ole biseyle karsılashmamak icin girmiorm su an KO nun uzerine tıklamıorm. SS ler war onları upload ediom onun yerine.Biraz paylasım yapaym geyikler ve guzel manzaralardan :D[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

dupe item chars deleted
Duped database deleted....
IRC de konusmalar böyle ama Bende Bu KOLADMIN gercegi degil dalga geciyo bizle[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

said:
s_q_u_a_l_L, 19 Haziran 2005 16:28 tarihinde demiş ki:
murti sen girdinmi oyuna ? ben giriyorum acc. ama 0 dan select karus diyo mnq bugün 1nisanmı ya :D
marlon sende denesene olm of ya
uğraşamıcam[signature][hline]Name:CamthalionTasardur| _TaFFy_
Lvl:61 | 46
Clan:ANCIENTS | ANCIENTS
Nation:Karus | Karus
Job:Elemental Lord | Shaman
Server:Ares | Ares
National Point : 5xxx | 100 :D
Sosyal ağlarda paylaş

Evet IRCdeki KOLAdmin Türk cıktı Olaya bakın milleti kandırıp sifrelerini almaya calısıyo
85.105.33.S5196 IP adresi full namesi : asdsadasd yedek Nicki enigma :D[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...