Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne olacak bu orkların hali

Mad_MaxX

Öne çıkan mesajlar

merhaba arkadaşlar bu formu uzun süredir takip ediyordum üye olmak bu güne nasip oldu bende bir orckum bu günkü ARES1 deki savaşa katılayım dedim orkların halini (yani halimizi) görünce gerçekten ork olmaktan utandım insanlar nasıl organize olup saldırıyor ve birbirlerinre yardımcı oluyor gerçekten imrendim bizden savaşanlar sadece orada lwl kasmaya çalışan 20-30 lwl çivarı orklardı ben savaşa eslantdan gelmiştim inanın orda 200 den fazla yüksek lwl li ork hararetle iskelet kesiyor hiç bir şey umurlarında değil. bu oyunu neden oynuyorlar onuda anlamış değilim benim bu yazıyı yazmamın nedeni bir birine yardım etmeyen ve bir birini kazıklamaya çalışan bir sürü arkadaşın oyunu oyun olmaktan çıkarıp sanki gerçek türkiye yaşantısına cevirmelerinin bir protostosudur sizlere sesleniyorum hey yüksek lwl li pelerinli arkadaşlar lütfen pelerinlerinizi savururup hava atacağınıza biraz çevrenizdeki düşük lwl li arkadaşlara yardımcı olup arasıra onlarla parti yapın ki yarın savaşırken yanınızda güçlü yardımcılar olsun yazım biraz uzun oldu kusuruma bakmayın (çok doluydum) burdan gene insan oynayan arkadaşları tebrik eder onları bir gün yenme ümüdüyle lwl kasmaya (tabi partilere alına bilirsek) devam edeceğiz....
kimseyi kırmak istemem lütfen beni yanlış anlamayın amacım bir birimize yardımlaşmayı hatırlatmaktır.........

[Bu mesaj Mad_MaxX tarafından 19 Haziran 2005 02:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

la brethin kapıya gıdıom bombos sorra adamlar bı gelıo (ben yatmıs oluom 2. 80) onden 435 tae warrıor arkadan 12355 tane mage allah allah dıerek de dubufflar kosuyo sorra bı de orclar organıze olmuo olmayan halı buysa olunca gormek ıstemm ama sunu soleyebılırım her savsta ortada bulunn gruplar bellı gece savasına su bu adam gelırken aksam savasa dıerlerı gelıo yanı ben orcların az olduğu gucsuz oldugu bosst suz olduğu bır ıkı savs gordum gerısınde savas alanında zorladılar bizi ama tabıı o taraftan goremedığım için tamamı hakkında yorum y7apamm[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Mastera bir kala okçu
Server: Ares
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim
Sosyal ağlarda paylaş

bence olay şu bende Karus ırkındanım humanlar organize oluyo taktikli geliyor bu bi gerçek bizde cok kaliteli adamlar var ama adamlar hava atcaz die solo takılıyor :D ondan hiçbi savaşı alamıyoz organize yok bi kere ben tek cekerim keeper'e kimse beni tutamaz faslı işte bizimkiler solo takıldıkca biz savaş alamayız : )[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

ya bız clanca gırıoz ve Ts kullanıoz onden gıdıp brethe kapısına gıdenn yanına ısınlanıon ve yavas yavas içeri girion organızasyon bu kdr ama baska ne yapan var bılmm?[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

ben savaşa girdigmde kazanıyoruz bu bi gerçek :D
ama elmoradlar çok kalabalık geliyo savaş var daha bizim
Elemanlar lvl kasıyo Karusun saglam elemanları eslantta durmayıpta savaşa gelse el-morad bizi asla yenemez (aslında yensekte bişey farketmiyo bi kere kristalin kırıldıgını görmedim :D )
benim görüşüm bu...
Sosyal ağlarda paylaş

sus lem ezik okcu:D
surası gercek kı bende haal pıanda krıstal dıbınde yatan toplu 10 tane orc goremedım ama bretj kırıstal altı nazı toplu mezarlığı gıbı ana bana gunu:D yatarak np toplayan cok bızde bu da garıp ulan bı zher savas 3234 ker yatıp 34546 kere kalkıoz yattığımız yerden np kazanmıoz organızatorler lıder lerımız var:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
s_q_u_a_l_L, 19 Haziran 2005 10:05 tarihinde demiş ki:
ben savaşa girdigmde kazanıyoruz bu bi gerçek :D
ama elmoradlar çok kalabalık geliyo savaş var daha bizim
Elemanlar lvl kasıyo Karusun saglam elemanları eslantta durmayıpta savaşa gelse el-morad bizi asla yenemez (aslında yensekte bişey farketmiyo bi kere kristalin kırıldıgını görmedim :D )
benim görüşüm bu...

kim gelmiş :) ezik okcu deil o artık ezüq assasian : )[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

yorumsuz bırakıcaktım da olmuo ya: ağlıorum artık okdr kotu oldum ya bağıra bağıra gıttı sılahlarım gtelde guclu ol gelde cz de ezuq squalı kes off ya[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tribula_IV_, 19 Haziran 2005 10:30 tarihinde demiş ki:
yorumsuz bırakıcaktım da olmuo ya: ağlıorum artık okdr kotu oldum ya bağıra bağıra gıttı sılahlarım gtelde guclu ol gelde cz de ezuq squalı kes off ya

aynı durumdayıs pekte farklı sayılmaz benim dupe deil gerci kendi düşen aglamazmış ben bi günde chitin bow shard mirrage chitin setler 300 m ule hepsi gitti ilk bi kaçgün toparlamaya calıştım olcak gibiydi sonra tamamen gitti oynamıyom pek zaten :) chitin bow um dc de gittiydi geri verirlerse gm ler ki sanmıyom geri dönerim okcuya dönerim o zmnda :(

sanada geçmiş olsun dai[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

ya sonuna kadr ıtraz yoluna gıdıom tarıh saat var elımde sadece ss yok ama ıtıraz ettık bakalım beklıoz olum ya herıfler ebayda hala gold barları 30 dolardan satrken ben bı gecede 22 gold barlık kayıp yasamısın reale cevırseydım koseydım:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bırakın Geçenlerde lunar a GeLdim baktım ki 5-6 bücür Mag gelmiş 4-5 de waRrior vardı ulan Dedim böyle mi Yeneceksiniz Herifleri (pelerinli adam görMedim mauha acaip) dedim desteko olursak Yeneriz dedi herifin biri oldu DönJemm ben sana dedim eha :D nese Bekledik nieyse Ares kapıyı Açmadı demekki AcıdılaR bize allahTan açılmadı nese sora çoğu Gitti bizDe huR.warrior Kestik el moradlaRın kapıda Bekleyen heriflerin sayısını bile bilmek isTemiyom o an :)[signature][hline]KontRolSüz GüÇ, Güç DeğiLdir..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...