Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TAKSİM'DE BULUSMA

mrproblem

Öne çıkan mesajlar

Wiskiden aşşası kesmez :D[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

euhehehe yenı gordum bu aksam 9 da bulusuolarmıs gec kaldık:D
ztn gıdemezdık ya neyse

bu arada 2 lunar war mevcut bu gece ee orclar bol ekacarsa bız kımı kescez durun lem brethde keselım zevkle np 13k küsürde:P kaldı hadı kaçmayında keselım sızı[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Mastera bir kala okçu
Server: Ares
biri bana oynu cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim
Sosyal ağlarda paylaş

yash ortalaması 24tu.ictik geyigimizi yaptık simdi alkolllu danalar gibi(nasıl bi benzetmeyse) oyuna saldırrcaz.dort saat boyunca icki sadece ve sadece KO geyigi oldu.COk zewkliydi.3. buluşmaya beklerm.BUgun zaten birden oldu.bi haftadır bulusalım diodk.Sonra saat yedi gibi oyuna girdim gaza getirdik klanı ve 9 civarı da buraya haber edebildim.Bi dahakine daha erken buraya haber edecegim sizi de mutlaka bekleriz arkadaslar.
Hatta bir geyik de dondu,Bir mekan kapatım Unofficial KO night event yapsak icki ve geyiin dibine wursak die :)[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 19 Haziran 2005 01:09 tarihinde demiş ki:
olablüb. bi daakine gelicem.. görüşmek dileğiyle. :D

beklerm herkesi. murti wala bizim warriorlarla saglam geyik yaparsınız
masada bi priest,iki mage iki assasin(biri heklenen simdi bashka bir archerda),iki de warrior wardı.
iki warrior demishken,ortamda gecen bi geyik daha geldi aklıma:
wedding event gelio KE ile :D
olay human orc evliliginden lezbiyen gay evliligine kadar geldi en son iki orc warrior un gay evliligne geldi,olayı dusunemeyip kopmushtuk orada..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 19 Haziran 2005 06:31 tarihinde demiş ki:
höyytttt, ne lam level 61'e kadar kestaneyi koruduk bu zamandan sonra Değil KE, alemin en kral oyunu gelse çizdirtmem. :D

lem seni ewlendirmicez merak etme.
ama mesala rogernak war gay BP miz isteyen oglancı warriorlar olursa onla ewlenebilir.gerci hatun gorunumlu ama reelde...[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Murtaza nın ilk aşkıdır olm o roger :D gerci commander a her gorduunde opucuk ver die yırtınıodu ama gönlü aslında murtazadaydı bu arada hose nin maria ya caktıgını Priest minevra knight clerk e solemiş captain kunabarl kafayı yemiş vs vs. :D[signature][hline]AccuraCy_Lord
_OneKnightStand_
Ares 1 - 2
Archer
LeveL: 6x
Öyle Bi sonbaharda ölücemki vefasız sevgilim mezarıma koyacak kuru bir gül dahi bulamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

dana kisilik.aksam saat sekizde uykuyla ne isin war.bak gelseydin super geyii kacırdın..

P.S: imzana da bi ara el at :D
[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
i love this game!

[Bu mesaj mrproblem tarafından 19 Haziran 2005 16:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...