Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beramus

Fightrance

Öne çıkan mesajlar

Beramus clanı açılmıştır arkadaşlar tabiki Beramus serverında. Beramus clanına girmek isteyenler [email protected] a mesaj atabilirler veya Beramusda "Aietes" nickli arkadaşımızı bulabilirler.

bu arada lvl 40+ olması gereklidir.
saygılar.[signature][hline]Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sonunda işe yarar birşey yaptımya artık exp kaybetsemde gam yemem :)

[Bu mesaj Fightrance tarafından 11 Haziran 2005 20:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

beramus çok hareketli gördüğüm kadarıyla ve çok fazla kişide shell yok. çoğu 61 warrior çitinlerle dolaşıyor halen. +1 shell ler bile 750-900 arası değişiyor fiyatları. Fethedilecek çok şey var daha beramusda. bende zengin olmanın yolunu tuttum ilerliyorum. 50 milyonla başladım 1 hafta önce. Şimdi full +7/12 hp setim var birde +7/56 wizard staffım. ve halen daha satılmayı bekleyen 4 tane +7 wizard ım var :)
Paper mage im bu arada. onuda belirtmek isterim.

[signature][hline]Sadece Üye Ol 25$ Kazan!

[Bu mesaj Fightrance tarafından 11 Haziran 2005 21:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

fightrance beni unutmayın la lvl 36 mage ım var en paperından :D lvl kastırın bana carparım :D Paper_Mage nickide giriom aksama ona göre :D

[signature][hline]AccuraCy_Lord
_OneKnightStand_
Ares 1 - 2
Assassin
LeveL: 6x
Öyle Bi sonbaharda ölücemki vefasız sevgilim mezarıma koyacak kuru bir gül dahi bulamayacak...

[Bu mesaj RogueSpear tarafından 12 Haziran 2005 12:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
necromancer, 12 Haziran 2005 13:25 tarihinde demiş ki:
fightrance düpçüsündür kesin ozaman zaten beramusdaki herkes zengin ama tabi düp satesinde sende öylesin işte hadi yalan de yada nasıl yaptığını söyle eğer ki düple değilse bu yaptıkların.

sanırım burada yenisin. o zaman seni aydınlatmalıyımki imzamdaki topiği 1az incelersen sistemi görebilirsin. Bu arada dupe kesinlikle yapmam. sadece 1 kez yapılmasına yardım ettim ve banlandım. 1 daha da yemin ettim. kimseyi tanımadan yargılamadan ileri geri konuşmamanı tavsiye ederim.[signature][hline]Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RogueSpear, 12 Haziran 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
fightrance beni unutmayın la lvl 36 mage ım var en paperından :D lvl kastırın bana carparım :D Paper_Mage nickide giriom aksama ona göre :D

hasan abi ciddi isen tabiki her zaman yerin hazır + co-leader bilem yaparım seni.[signature][hline]Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fightrance, 12 Haziran 2005 21:06 tarihinde demiş ki:
said:
RogueSpear, 12 Haziran 2005 11:51 tarihinde demiş ki:

paper san eşyalar benden :D Fightrance gerçi benden ii item kas

hasan abi ciddi isen tabiki her zaman yerin hazır + co-leader bilem yaparım seni.
Sosyal ağlarda paylaş

Artık kapışırız. Bende humanım :)

Kaliteli bi human clanı yaparız diyosanız gelin derim yol yakınken human olun. Benden iş geçti artık. 60 a yaklaştık.[signature][hline]Name: CaNNi
lvl: 55++
Class: Rogue-Assassin
Clan: SlaShTown
Race: El Morad
Server: Beramus

CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaNNi, 13 Haziran 2005 03:51 tarihinde demiş ki:
Artık kapışırız. Bende humanım :)

Kaliteli bi human clanı yaparız diyosanız gelin derim yol yakınken human olun. Benden iş geçti artık. 60 a yaklaştık.

caydırma len orgları. siz inanmayın ona arkadaşlar güç orglarda. gral yapıcam sizi. görün demedi demein :P[signature][hline]Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ecee, 13 Haziran 2005 13:04 tarihinde demiş ki:
level 30um benide alır mısın clana ? insanım birde

[Bu mesaj Ecee tarafından 13 Haziran 2005 13:04 tarihinde değiştirilmiştir]

fakat bu orc clanı. orc açsaydın keşke.[signature][hline]Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...