Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares kapanıcak mı???

Spidey

Öne çıkan mesajlar

ko na başlayalı bi kaç gün fln oldu lvl 15 barbar warriorum var.areste oynuorum.bi arkadaş ares yakında kapanıcak boşuna kasma orda başka serverda yeni char aç dedi.ne kadar doğru bu?hem server kapanma söz konusu olsa bile o serverdaki tüm charlar ortada mı kalıcak?bana mantıksız geldi bi de burda bi topic açiim dedim.nedir işin aslı?[signature][hline]The hound sniffed the air and let slip a low growl. General Takeno looked down at the faithful Isamaru and calmed him with a touch. "Alert the men. The kami are coming."
Sosyal ağlarda paylaş

Yalaaaaan[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

Walla dupe itemler silindiğine göre, adamın server a bye demesi gayet doğal, çünkü çoğu eleman aç bi hal kalacak, çoğu cıscıbıl kalacak, yazık vallahide, dupe yapanlar bunu düşünmüyor tabi, ben dupeyi yaparım itemi satarım paramı kazanırım mantığında adamlar, yazık walla çok yazık[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site

[Bu mesaj KaKsi tarafından 17 Haziran 2005 13:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Su dupe zımbırtıları çıkalı pazardan topu topu 3 baba item aldım.Sahsen toplam fiyatlarının 1 milyarı gectigini dusundugumde eger onlar da dupe cıksaydı ve silinseydi ben kapatırdım ares sayfasını zaten.O kadar parayı toplayamam cok uzun bir sure daha kasıp.Allahtan hic armor almadım +6/10 chitin liyim ezelden.Armorların silinmesi kaldıgına gore sadece,dupe vakasını kazasız belasız atlattık[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Walla ben armor da almıştım, endişeli endişeli bekliom otto, ya silinirse... küllüm zıçtık walla, iflas bayrağını dünyanın öbür ucundan görürler...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

Kapansın her kez rahatlasın :) Şuan bile Ares e yeni başlayanlar görüyorum. Bence hiç bir anlamı yok arese başlamanın. benle aynı başlayan arklarım lvl 64 e kasıyor. +8 raptorlarla full shell giyiyor. oda ordan abi ben arese yeni başadlım dediğini görünce gülemden edemiyorum:) Bi yeni server daha açılsada oraya aksak...[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

Sosyal ağlarda paylaş

ya ares dışında bu diezdeki itemlarda bi araştırılsa iyi olucak... şimdi buraya diezden daha rast gelmediğim bi adamın itemlarını knightonlineranking den kopyalayarak yazıyorum
61 NightShift 8BALL Rogue El Morad

Rogue Chitin Armor Pauldron +8/15 DEX
Rogue Chitin Armor Pads +8/15 DEX
Rogue Chitin Armor Helmet +8/15 DEX
Rogue Chitin Armor Gauntlet +8/15 DEX
Rogue Chitin Armor Boots +8/15 DEX
Iron Bow +8/80 Poison

eet bu adamın itemları normaldir.... adam hakkıyla yapmıştır diyen birisi varsa çıksın tartışalım.... :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 17 Haziran 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kapansın her kez rahatlasın :) Şuan bile Ares e yeni başlayanlar görüyorum. Bence hiç bir anlamı yok arese başlamanın. benle aynı başlayan arklarım lvl 64 e kasıyor. +8 raptorlarla full shell giyiyor. oda ordan abi ben arese yeni başadlım dediğini görünce gülemden edemiyorum:) Bi yeni server daha açılsada oraya aksak...

hosh geldin serdar, nerelerdesn hc sesn cıkmıor :)[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Jack__William_, 17 Haziran 2005 14:05 tarihinde demiş ki:
ya ares dışında bu diezdeki itemlarda bi araştırılsa iyi olucak... şimdi buraya diezden daha rast gelmediğim bi adamın itemlarını knightonlineranking den kopyalayarak yazıyorum
61 NightShift 8BALL Rogue El Morad

Rogue Chitin Armor Pauldron +8/15 DEX
Rogue Chitin Armor Pads +8/15 DEX
Rogue Chitin Armor Helmet +8/15 DEX
Rogue Chitin Armor Gauntlet +8/15 DEX
Rogue Chitin Armor Boots +8/15 DEX
Iron Bow +8/80 Poison

eet bu adamın itemları normaldir.... adam hakkıyla yapmıştır diyen birisi varsa çıksın tartışalım.... :)

Bence mümkün yani adam kafadan 1.5 sene fln oynuyosa ztn chiitnler bol serverda adam yapmıştır:)hemide bowda kolay serverda rahat 30 kişide +8 ırn bow var..benim bir türk arkadaşımda +8chitin bow var..(adam gözümün önünde yaptı 2tane bow patlattı.ama sonunda oldu..)yani böle her gördüğünüz iteme dupe demeyin emkle yapan insanlar var...

+8fulldex chitin ve +8ıron bow mümkündür.
Ancak +8shell set görsem ona inanmam...:)
Sonçta her +8dupe deildir.Gmlerde bazen siizn giiibi düşünüyolar ve +8raptor olan herkesi banlıyolar..(örnek burial sekil a1)
Ancak emek emek yapanlarda var!!
Sosyal ağlarda paylaş

dupe itemların silinmesi cok sacma bence. biz pazardan alırken ne bilelim kardeşim dupemidir deilmidir. dupe yapanı banlayın. hayret bişi ya. şimdi benim elimdeki +7 viper giderse :) ki almak için 2 gün tezgahtaydım. herşeyimi sattım. bi de reduce bastım zati :) int yetmiyodu. mpye fazla yüklenmişim- neyse. o staff giderse ben yakarım lam bu gmleri :D
Sosyal ağlarda paylaş

heh bnm +7 shardım gıttı hemde uc tane ee ben oyunu bırakamdım hala yanı gıden gıder kalan bız oluruz cıplak halımıze ağlarız baska da bı bok olmaz zararımı aresın yuksek pıyasa sartlarını goz onunde tutarak hesaplayın ama cıkıs yol olur her zaman emın olun. ben satın almıstım sucum ve ya gunahım neydı? ama gıttı ee napcaz yanı 3 sılah gıttı dıe oyunu mu bırakalım (aslında cıkıs yol gosterın ılk kacan olurum:P ) sılınn gıder zamanında nası aldıysak bı daha tıcaret basarımızı gosterıp toplayacaz parayı yıne alacaz ama artık aldığım adamın ss lerını yığıcam pc me bı dah sılınme fln olursa 2. darbe kalp krızı gecırtır bana ağlarısınız a3 aposlarda garıban burayı cok severdı dıe[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Mastera bir kala okçu
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...