Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BUGUN GECEN NOTICE...

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

kestim hepsini birde obo kesmeye calısıyorlardı öldü hepsi birisini obo kesti hatta[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

şu temizliği birde beramusda yapsalar varya beramus dımdızlak kalır. herkezde +7/70 shard var. scorpion shield lar havalarda uçuyor. deli gibi dupe var beramusda. yalnız benim anlamadığım nokta niçin beramus temizlenmiyor?[signature][hline]Nick: Aietes
Clan: Beramus(leader)
Level: 45+
Race: Karus-Paper Mage
Server: b1+b2+b3+b4+b5+b6+b7+b8+b9.........

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sonunda işe yarar birşey yaptımya artık exp kaybetsemde gam yemem :)
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ya +8 elixir fln war millette ama Abyss bu şahıs ondakide dupe olmaz sanmıyorum.Ama bir dünya +7 +8 war dupe cıkmaz inş[signature][hline]Server : Diez
Lvl:6x
Job:Elemental Lord
Name:Tina_Pierre
Clan:UnReaLPk
Bana ilk harfi e ile başlıyan 3 meyve söyleyebilirmisiniz ?
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar sunlari bi defa kafaya koyun. blood'un sadece moradon ve delos'dan aldigi tax 5-8 milyar. istedikleri item icinde bikac kisi gidip boss kesiyorlar. buyuk ve guclu bi clan sonucta. bi tek taskee dupe yuzunden ban yedi. o da kisisel bir olaydi yanilmiyorsam. uzun sure oynayan herkesinde +7,+8 itemleri oluyor zamanla.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
druenler, 17 Haziran 2005 23:14 tarihinde demiş ki:
arkadaslar sunlari bi defa kafaya koyun. blood'un sadece moradon ve delos'dan aldigi tax 5-8 milyar. istedikleri item icinde bikac kisi gidip boss kesiyorlar. buyuk ve guclu bi clan sonucta. bi tek taskee dupe yuzunden ban yedi. o da kisisel bir olaydi yanilmiyorsam. uzun sure oynayan herkesinde +7,+8 itemleri oluyor zamanla.

ve sonra onlar dupe diye siliniyor.[signature][hline]Nick: Aietes
Clan: Beramus(leader)
Level: 45+
Race: Karus-Paper Mage
Server: b1+b2+b3+b4+b5+b6+b7+b8+b9.........

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sonunda işe yarar birşey yaptımya artık exp kaybetsemde gam yemem :)
Sosyal ağlarda paylaş

aylar sürsün emeklerin bi sabh kalk küüttt dual+7 shard temiz yok ortalıkta hatta arkadasına verdiğin shard da gitsin bi gecede zarrın 2.25mılyar olsun ben bole oyunn da bole adaletınde.... sucumuz ticaret yapıp shard almakmış.
Bana denmişti lvl in dusuk sen göze batrsın bu itemlarla die dinlemedim keske dinleseydim dual+6 mirage a razıydım ama onu bile alamaz hale dondum! Çözüm: Okcu oldum:([signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: 58 sin
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fightrance, 17 Haziran 2005 23:25 tarihinde demiş ki:
said:
druenler, 17 Haziran 2005 23:14 tarihinde demiş ki:
arkadaslar sunlari bi defa kafaya koyun. blood'un sadece moradon ve delos'dan aldigi tax 5-8 milyar. istedikleri item icinde bikac kisi gidip boss kesiyorlar. buyuk ve guclu bi clan sonucta. bi tek taskee dupe yuzunden ban yedi. o da kisisel bir olaydi yanilmiyorsam. uzun sure oynayan herkesinde +7,+8 itemleri oluyor zamanla.

ve sonra onlar dupe diye siliniyor.

????[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

Ares belki daha kalabalıktır bilemem ama xigenonda alınan toplam tax 600-700M arası.
Kaleyi korumak için de giden para bundan fazla nerdeyse 1oo m falan.Gözünüzde çok büyütmeyin yani.
Millet parayı dupeten kazandı,akıllı olanlar nakit olarak bi köşeye zaten koydu.
Silinen itemların hepsi dupe değildi ve bazı dupe itemlar hala durmakta.Bizzat bosstan düşürdüğüm mage earring im gitti mesela ve aynı şekilde rom umda.Bunun yanında tanıdığım ve baştan aşağı shell + full itemları dupe olan insanlar etrafta dolaşmakta.Bilgilerinize..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

adaletini bole oyunun ya dup yaptığını bıldığım adam hala kendı uretımı ıtemlarla gezerken bızım satın aldığımız ıtemlar gıttı bişi diemıorum sadece elveda KO ya giden yolu hızlandırıo diorum ya 5 ay kas uğras dıdın ee sonuc bı sabah kalk herseyını yatırdsığın sılahlar sılınmıs ossun bole adalet olmaz ya mastera bir kala aq böle işin ya sılahsız kalıosun ee nası kasıcan +6 mırage lamı olmaz bole oyun ya okcu ya donduk mecburıyetten acacam agzımı ana bacı saymaya baslıcam en sonunda o kdr sınırlıyım hala[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Mastera bir kala okçu
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...