Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paper archerdan anlayanlar bi göz atsın..

_Jack__William_

Öne çıkan mesajlar

Ben daha çiçeği burnunda lvl 58 bi paper archerım.. çiçeği burnumda dememin sebebi yeni restat yaptım ve şu an helm pauldron ve boot goblin ... diğer iki armor ise +6/10 plated takılıyorum... Jewelwryden tutunda armorlara kadar birkaç tavsiyede bulunursanız çok sevinirm. Yani aromarları gobline dilde başka bişi ile mi değiştiriyim yada jewelery olarak neleri tavsiye edersiniz??
şimdiden teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic_Angel, 16 Haziran 2005 15:58 tarihinde demiş ki:
ya abi işte takıları fln dex yap

iyi hoşda güzel abicim diyelimki +9 dex yaptım tüm takılarımı?? acaba armorlarıdamı 2 dex için plated +6/10 mu yapıyım... yoksa takıları biraz unique hp ağırlıklı falan yapıp armorlarıda goblinde mi bırakıyım... yada armorlarada hp basıp takıları dex mi yapıyım....

Söylediğin kadar kolay deil abi... lütfen eğer bir fikrin varsa daha mantıklı tavsiyelerde bulun...
Sosyal ağlarda paylaş

bence daggerr defence arrow defence giy. hatta talia dagger def al mutlaka.sen sonucta ranged atak yapacaksın.yanına hızla yanasabilecek bir assasin bulunmakta bir de karsılıklı atısabilecek mageler ile archerlar war.o yuzden fire glacier lightning defence li itemlar ile arrow ve dagger def leri oneririm.Bir de bol bol hp li itemlar.
Daha planli bir paper archer anlatabilecek eminim birileri cikar.benim ki sadece dikkat etmen hususlar uzerine oldu gibi..

edit:kafa baska yerlerde olunca dagger yerine spear yazıom onu deishtirdim :D
[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u

[Bu mesaj mrproblem tarafından 16 Haziran 2005 16:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 16 Haziran 2005 16:08 tarihinde demiş ki:
archer paper olmas assasin oki de archer içinb sux

assasine muhteşem daggerlar alacak kadar para sahibi olmadığım için bu yola başvurdum... ayrıca paper archerı kullanabilen bir adam harikalar yaratır bence... örneğin diez humanlarda lauranthalas_22... kendisi benim arkadaşımdır ve lunar başına 3-4k np yapıyor.... eğer bu np az diyorsanız söyliyim bana bu kadarı da yeter ;)
Sosyal ağlarda paylaş

safe zonedan 3-4k np yapmak için güzel bir yol fakat çok zorluk çekersin paper archerla. stealth olmadıgı için sürekli açık hedef olursun ve gerek hp gerek armor olarak açık hedef olmak çogu zaman ölmek anlamına geliyor. tavsiye etmem archerlar için.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

Paper archla oynuyorum şuan 55 im czde pek iş yapamıyorum forumlarda takip ettiğimce chitin shell archerlarda pek iş yapamıyor archerlık cz de kasıyor 60 a kadar bekliyorum cz de archerlar nsl iş yapar dersen yanında bi debuffer oldumu safezonedan adam cıkarmassın sağlam emanetlerin varsa x 60lık ark var chitin bow full +7 chitin paper deil anlicagın debufferla yarıyorum diyo ama anlicagın 55 skill pek kullanıslı deil shadow hunterı acınca gorucez akmı karamı...[signature][hline]Number One Tv Chatbox:BRİT MEZARI PKLAR BASTI KO$UN:hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
teufel, 16 Haziran 2005 18:02 tarihinde demiş ki:
Paper archla oynuyorum şuan 55 im czde pek iş yapamıyorum forumlarda takip ettiğimce chitin shell archerlarda pek iş yapamıyor archerlık cz de kasıyor 60 a kadar bekliyorum cz de archerlar nsl iş yapar dersen yanında bi debuffer oldumu safezonedan adam cıkarmassın sağlam emanetlerin varsa x 60lık ark var chitin bow full +7 chitin paper deil anlicagın debufferla yarıyorum diyo ama anlicagın 55 skill pek kullanıslı deil shadow hunterı acınca gorucez akmı karamı...

güzel söylemişsin zaten bende bu lvlda master olduğumda giyiceğim itemlar hakkında sormuştum.. ayrıca bir paper archerın debufferla dolaşmasına gerek yok.... belki czde olabilir ama safe zone da hiç gerek yok.... teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

hmm bırak takıyı makıyı bi debuffer al yanına towndan adam cıkarmazsın dısarıya,debuffer+archer insanı bunaltıyor,daraltıyor...[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Wer nicht kaempft...hat schon verloren!
Bknz..winston,KFD,Rainbow...

[Bu mesaj megakill tarafından 16 Haziran 2005 22:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bi BP olarak beni en çok daraltanlar zaten genelde archerlar oluyor..yaklasayım derken bi de debuff yersem oh ne ala zaten...
bknz...winston,KFD,Rainbow bana cz de daral getirenler...
[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Wer nicht kaempft...hat schon verloren!

[Bu mesaj megakill tarafından 16 Haziran 2005 22:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya paper archer la normal archer arasında hiç bi fark yok aynı damage i koyuyo arkadaşın vardı elinde +8 iron bow paper archer itemlar amulet of dex elf belt filan normal +7 iron bowlu normal bi archer la aynı vuruodu[signature][hline]Name:CamthalionTasardur| _TaFFy_
Lvl:61 | 43
Clan:ANCIENTS | ANCIENTS
Nation:Karus | Karus
Job:Elemental Lord | Shaman
Server:Ares | Ares
National Point : 5xxx | 100 :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 16 Haziran 2005 23:52 tarihinde demiş ki:
ya paper archer la normal archer arasında hiç bi fark yok aynı damage i koyuyo arkadaşın vardı elinde +8 iron bow paper archer itemlar amulet of dex elf belt filan normal +7 iron bowlu normal bi archer la aynı vuruodu

arkadaşım paper archer ve attack 1400.... ben daha normal bi archerın bu kadar ap ye sahip olduğunu görmedim.... Belki ben görmedim... gören varsa bi deyiversin bakam :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 17 Haziran 2005 11:01 tarihinde demiş ki:
ya hadi geçtim archerı assassini paperı normalı vs... yi bu kadar rahat nasıl +8 diyebiliyosunuz onu anlamıyorum hala. legit bir şekilde yapmak imkansıza yakınken full setlerden falan bahsediyosunuz. ne iştir bu?

kesinlikle katılıyorum.... arkadaşın söylediği itemlara sahip olabilecek biri olsam sanırım 60da paper olarak kalmayıp üstüme shell falan çekerdim.... o kadar kolay +8 yapabilen varsa söylesinde biz de bilelim...
Sosyal ağlarda paylaş

61 NightShift 8BALL Rogue El Morad
Rogue Chitin Armor Pauldron +8/15 DEX
Rogue Chitin Armor Pads +8/15 DEX
Rogue Chitin Armor Helmet +8/15 DEX
Rogue Chitin Armor Gauntlet +8/15 DEX
Rogue Chitin Armor Boots +8/15 DEX
Iron Bow +8/80 Poison

bunu biraz evvel www.knightonlineranking.tk da gezerken buldum... şimdi bu adamın bu itemlara nasıl sahip olduğunu biri açıklarsa çok sevinirim.... eğer bu da dupe deilse oyuna girip bütün itemlarımı npc ye satıp oyunu bırakıcam.... :S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...