Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sencede gereksizmi?

Fightrance

Öne çıkan mesajlar

Abi daraldım. 2 gündür 5 kuruş kazanmıom. staffımı flame yapcam onu bile yapamadım. lvl ksamadım. farkındayım. çok gereksiz bir topic oldu. Fakat merak ettiğim bişi var. Sizin için neler gereksiz? user? topic? HaSmez bey bi el atsanız sizin için çok gereksiz şey vardır herhalde:)[signature][hline]Nick: Aietes
Clan: Beramus(leader)
Level: 45+
Race: Karus-Paper Mage
Server: b1+b2+b3+b4+b5+b6+b7+b8+b9.........

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sonunda işe yarar birşey yaptımya artık exp kaybetsemde gam yemem :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 17 Haziran 2005 22:49 tarihinde demiş ki:
lol

bu gereksizmiydi şimdi.???¿

böle lol demekle post kasılmas efenim. biraz uzat döktür döktür çalkala yani.[signature][hline]Nick: Aietes

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!

[Bu mesaj Fightrance tarafından 17 Haziran 2005 22:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 17 Haziran 2005 22:51 tarihinde demiş ki:
"gerekli nedir" diye felsefik topik mi açalım alla aşkına

felsefecisiniz sanırım. peki sana 1 soru.
Her yiğidin farklı 1 yoğurt yiyişi vardı. o zaman her ......

devamını buluverünüz enefim[signature][hline]Nick: Aietes

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!

[Bu mesaj Fightrance tarafından 17 Haziran 2005 22:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quadrophenia, 17 Haziran 2005 22:59 tarihinde demiş ki:
Para kazanmak, level yükselmek için neler yapildigini bilirsin heralde yani.. Bu yüzden gereksiz topic oluyor bence.

:tebrikz: işte bu abi.[signature][hline]Nick: Aietes

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
druenler, 17 Haziran 2005 23:20 tarihinde demiş ki:
:tebrikz:

ahah hep kullanmak istemistim.

neyi? :D[signature][hline]Nick: Aietes

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DifferentOne, 17 Haziran 2005 23:24 tarihinde demiş ki:
smile kullanmak için yorum beklio :D

sencede gereksizmiydi?[signature][hline]Nick: Aietes

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sosyal ağlarda paylaş

valla fightrance staff yok diye solo aoe yapamıyosundur herhalde onun için bitek abyss yapabilirsin beramusta fiyatların yüksek oldugunu düşünürsek 3-4 tane abyss gem işini görür herhalde. 260k scroll 500kda dispell işlemi dersek 760k ediyor buda 3-4 abyss gem satarak yapılabilicek bir para.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 17 Haziran 2005 23:26 tarihinde demiş ki:
valla fightrance staff yok diye solo aoe yapamıyosundur herhalde onun için bitek abyss yapabilirsin beramusta fiyatların yüksek oldugunu düşünürsek 3-4 tane abyss gem işini görür herhalde. 260k scroll 500kda dispell işlemi dersek 760k ediyor buda 3-4 abyss gem satarak yapılabilicek bir para.

:D şimdi kim gidip abys kascek. başka yolu yokmu bunun?[signature][hline]Nick: Aietes

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün yaşadıklarımdan sonra bence insanlar gereksiz boşuna sıkıntı veriyorlar . böyle söyleyince kendiminde gereksiz olduğunu düşünebilirim , düşünüyorumda. Ne diye uğraşıyoruzki bu diyarda onca emek döküyoruz malın teki geliyor sizin 3 ayda yaptığınızı bir haftada yapıyor . haksızlıklarla dolu bu dünyada biz doğru insanlar oldukça gereksiziz.
Türkleri koruyalım konusu gereksiz size bunu söyliyim çünkü şuana kadar bana terbiyesizlik yapan 2 milletten biri yahudiler diğeride türkler (ki israilliler 13 yaşında çocuktular önemsemedim) koca koca adamlar gelip beni sıkıntıya soktu . hakaretler yağdırdı.şunu gördümki biz öyle bir millet haline gelmişiz ki yabancıların bize bir şey yapmasına gerek kalmamış biz onların öyle olmasakta olmamaızı istedikleri hale kendi kendimize gelmişiz fazla bir çaba gerekmemiş. o insanları gördükten sonra bence çabalamak gereksiz bu noktadan sonra hiç bir şeyi değiştiremeyiz . bakıyorum eski şeylere bazı değerlerimiz varmış bir ruhumuz varmış sonra ülkeme bakıyorum hepsi gitmiş
:-( gözlerim yaşarıyor halkımı izledikçe , şu anda olduğu gibi. Üniversitelere bakıyorum ''sizi kurtalmanın tek yolu oradan geçer'' üniversitelere bakıyorum ve size şunu söylüyorum kurtulamazsınız :-( imkanı yok mümkünatı yok o değerlerimizi geri kazanmadıkça tüm çabalarımız gerekiz bizler gereksiziz.İnsnalar her şeylerini kaybetmiş sanal kişiliklerin arkasına saklanıp hayatta başaraadıklarını almak istediklerini oyunlarda kötü yollarla alıyor bir noktadan sonrada bu hayata yansıyor...

(özel not: bundna böyle oyunlarda hiç bir türke yardım etmeyeceğim adam olanlar dışında...)[signature][hline]BuyucuCeycey
Japko-Adonis
5x-Fire Paper
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quadrophenia, 18 Haziran 2005 00:44 tarihinde demiş ki:
Burasi sohbet platformu degil, bilgi platformu. Herkes cani istediginde post atarsa hiçbir anlami kalmaz buranin. Bu mesaj ile ben bile kalabalik yapiyorum, siz düsünün gerisini.

seni şu başlığa alabilirmiyim!

http://forum.paticik.com/view.php?id=108703

yanlış anlama fatih abi sadece arkadaşı aydınlatmak istedim. forum un açılımını biliyormu acaba? forum nelerden oluşur her alanın nasıl püf noktaları vardır.

burası sadece bir bilgi platformu olsa ne gerek var bu kadar insanın yazmasına. bilirkişi geçer makinanın başına tek başına döktürür bildiklerini sende okursun.[signature][hline]Nick: Aietes

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quadrophenia, 18 Haziran 2005 12:13 tarihinde demiş ki:
O baslik kendi içinde konu zaten, bi anlami var en azindan. Bastaki konu sapmadan gidiyor. Burada ne oldugu dahi belli degil. 80630 degil burasi.

bu mesajının çok gereksiz oldugunu biliyorsun değilmi? orada muhabbet ediliyor. bilgi paylaşılmıyor. Zaten ben buranın 80630 olduğunu söylemedim. Veya yonja veya ekxi falanda demedim. sen şimdi onlarıda sayarsın. Ama çok bilmiş bey sanırım kendi kendini batırdın.[signature][hline]Nick: Aietes

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sosyal ağlarda paylaş

Gereksiz oldugunu üstteki mesajimda kendim söyledim zaten. Senin gibi dik kafalilar yüzünden hala mesaj yazmak zorunda kaliyorum ama. Ben neden kendi kendimi batirmis olayim anlamadim. Oralarda muhabbet ediyorlar ve bu da muhabbet basligi degil mi? Yoksa olaylari kafanda kurgulayamiyor musun? Konu basligina bak, konuya tek sadik kalan benim. Evet gereksiz.[signature][hline]To me it's just monkey buisness!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...